dd1

Mroczny Rycerz powstaje ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

:: Sprawdź komentowany artykuł. ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Mroczny Rycerz powstaje

Postautor: giera » pt 27.07.2012 18:39

szkoda, że przeczytałem recenzję.
giera
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 420
Rejestracja: śr 11.05.2011 19:00
Lokalizacja: poz

Mroczny Rycerz powstaje

Postautor: Takesh » sob 28.07.2012 11:19

Byłem na nocnym pokazie, oczywiście wcześniej robiąc sobie przypomnienie wcześniejszych części. Film wypadł słabo, niespójny, kiczowaty, płytki, plus inne podobne określenia... Kobieta-Kot była rewelacyjna, aczkolwiek miała mało scen, Bane zaczął się ciekawie, ale końcowe rewelacje uczyniły tę postać dla mnie niespójną SPOILER sługus? No i głos.. na początku zabrzmiał bardzo ciekawie, ale w końcu stał się irytujący, jakby ciągle puszczamy w ten sam sposób z taśmy - przecież mamy dźwięk przestrzenny i postaci się przemieszczają na ekranie. Ciekaw jestem oryginalnej wersji tego głosu.
Podsumowując - trzeba zobaczyć, ale niekoniecznie w kinie...
Takesh
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.11.2011 14:02

Mroczny Rycerz powstaje

Postautor: eric_cartman » sob 28.07.2012 19:20

Rozumiem, że każdy ma swój gust i zdanie, ale 3/10!? Żenujące... Nawet "Batman & Robin" nie oceniłbym tak nisko, mimo że to słaby film. Proponuję nie sugerować się oceną Pana Łukasza i jednak pójść do kina bo warto.
eric_cartman
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 24
Rejestracja: wt 05.02.2008 15:13


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości