reklama baner reklama

Nowe Teksty

W stronę (nie)znanego
Wiśniewski o 2. tomie "Orange"
Pod piracką banderą
Sławiński o 3. tomie Ygreka
Batman wrogiem policji z Gotham
Gierszewski o 3. tomie "Gotham Central"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

ARCHIWUM WIEŚCI

2016-10-21 - Film

Będzie film o Thorgalu!


Florian Henckel von Donnersmarck zekranizuje Thorgala! Na razie nic wiadomo o samym filmie, ale "The Hollywood Reporter", który podał tę informacje jako pierwszy, spekuluje, że będzie to produkcja zbliżona do "Gry o tron" i "Wikingów".
2016-01-13 - Film

Film z wilczej gontyny


Podobnie jak "Romowe", tak i druga cześć serii "Lux in tenebris" za tytułowana "Wilcza gontyna" doczeka się animowanego trajlera. Autorami cyklu są Sławomir Zajączkowski i Huber Czajkowski.
2015-11-03 - Film

Kaznodzieja serialem


Stacja AMC zamówiła pierwszy sezon serialu na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Steve'a Dillona "Kaznodzieja" ("Preacher"). Jesse'ego Custera zagra Dominic Cooper. Na razie udostępniono trailer.
2015-05-14 - Film

Luc Besson ekranizuje Valeriana


Luc Besson poinformował na swoim twitterze, że jego następnym filmem będzie ekranizacja komiksu Valerian. W rolach głównych wystąpią Dane DeHaan oraz Cara Delevingne. Zdjęcia do filmu ruszają w grudniu. Pełny tytuł filmu brzmi "Valerian and the City of a thousand planets" (polski tytuł komiksu - "Cesarstwo tysiąca planet") Film będzie można obejrzeć w 2017 roku.
2015-04-26 - Film

Freezer powrócił


W japońskich kinach można już obejrzeć kolejny film z cyklu "Dragon Ball Z". Tym razem Son Goku przyjdzie się powtórnie zmierzyć ze wskrzeszonym i odmienionym Freezerem. Data premiery anglojęzycznej na razie jest nieznana.