baner

NEWS

- Zapowiedzi

Musze plany


muchacomicsnewsCo prawda Mucha Comics nie zaprezentowało żadnych nowości na MFK, jednak dzięki darmowej gazetko-ulotce wydawnictwa wiemy, co szykują na najbliższą przyszłość.
Na pierwszy ogień pójdą spóźnione: Arrowsmith (160 stron, cena: 65 zł) i Silver Surfer: Requiem (96 stron, cena: 59 zł).

warstoriesDo marca przyszłego roku (czyli kolejnej WueSKi) na rynku pojawić się mają:


Jak widać, w przyrodzie nic nie ginie - "War Stories" miało zostać pierwotnie wydane przez Taurus Media, teraz zaś wiemy, że ukaże się nakładem Muchy. Ot, naturalna kolej rzeczy.

[Yaqza na podstawie informacji Kojota]

Tagi

Mucha Comics


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

ramirez82 -

Silver Surfer cenę bedzie miał kosmiczną, zwłaszcza biorąc pod uwagę dość skromną objentość, ale mniejsza z tym, i tak nie interesował mnie ten komiks. Za to ciesze się z kontynuowania Astonishing X-men, oraz Loveless. Do tego War Stories oraz Zero Girl! Jest na co czekać.

ramirez82 -

...brakuje mi tylko w tych zapowiedziach Daredevil Yellow:(

Bad Wolf -

Ja to troche nie wiem, po co biorą się za tego Silver Surfera, przecież to słabiutki, kolorowy komiksik.
No tyle, że w miare nowy, może Mucha dostała zniżke na licencje! ;)

AndrewK1 -

Zapowiedzi fajne, szkoda że ceny pewnie wyższe niż oryginały;(

Cello -

Trzeba kasę już szykować bo Silver Surfer: Requiem, Avangers Disassembled, Marvels, Astonishing X-Men 4, New Avengers 1 muszę nabyć a ceny zapewne Mucha zażyczy sobie niemałe;/. Nie wiem po co tak usilnie wydaje wszytsko w HC.

eskos -

Cena za Silvera jest mocno przesadzona i raczej się nie skuszę bo to zwykłe zdzierstwo.

Cello -

ja chyba mimo wszystko też :/

donT -

paranoja, teraz byle co juz wydaja w HC po 60 pln i wiecej

I po co te nerwy?

nrt -

Ja tam bym się nie żołądkował tymi 96 stronami Surfera za 59 PLN. Jeśli już ktoś przegiął pałkę w tym temacie, to Egmont z God save the Queen, które ma tyle samo a pewnie będzie kosztować tradycyjne 69,- I co? I nic, płacz i płać.

eskos -

Nie koniecznie. Wystarczy nie kupować. Nikt nikogo nie zmusza. Mam prawo wyboru i z niego skorzystam.
Jest mi trochę przykro, że niektórzy wydawcy zapominają dzięki komu mogą wydawać komiksy. Niech nadal stosują presing cenowy a zobaczymy o ile jeszcze zmniejszy sie popyt na komiksy. Poza tym obecne ceny komiksów są przesadnie wysokie i naprawdę trudno doszukiwać się racjonalności w podejmowaniu decyzji zmniejszającej nakład w celu podniesienia ceny. Przy takiej polityce ci którzy pozostali wiernymi czytelnikami też w końcu sobie odpuszczą bo to już nie jest hobby dla przeciętnego fana tylko dla posiadacza zasobnego portfela (ewentualnie kogoś z zerowymi innymi zainteresowaniami i małymi wydatkami). Zaczyna mi to powoli przeradzać się w klub snobów a nie miłośników komunikacji rysunkowej. Do bani z takim ....(jak to powiedział Mistrz Baranowski)

donT -

po prostu chodzi mi o coraz nagminniejsze zawyzanie cen i maskowanie tego poprzez niby - ekskluzywnosc.

nerwow zero, bo i tak tej muszynej popeliny nie kupie

ramirez82 -

Niby racja... aczkolwiek jestem w stanie wydać taką kwotę za komiks, nawet takiej skromnej objetości, ale żeby to było cos naprawde godnego takiej ceny. Chociaż by Mystery Play Morrisona w HC... A swoją drogą, wydania wspomnianego tutaj God save the Queen nie jestem w stanie zrozumieć. Tyle komiksów w Obrazach Grozy można by wydać ( nawet z samego Vertigo ) a oni rzucają się na takie coś. Szaleństwo...

lion -

A Mucha dalej szaleje z cenami, ciekawe kiedy dostanie klapsa, a może już dostała :roll:
lion