baner

NEWS

- Zapowiedzi

Mucha i Czytelnicy - runda pierwsza


Kolejne doniesienia z wydawniczego światka - tym razem od Mucha Comics.
- garść informacji o terminach: „Marvels” trafić ma do sprzedaży w lipcu. „Avengers Disassembled” jesienią, zaś „New Avengers” wczesną wiosną przyszłego roku. „Loveless” z kolei już pod koniec maja (więcej o wspomnianych tytułach - tutaj).

- Mucha Comics zaprezentuje także polskim czytelnikom crossovery Marvela – w ich planach są takie pozycje jak „Secret War”, „Secret Invasion”, „House of M” i „Civil War”. Cóż można powiedzieć – chyba tylko: „Wow!”

- co prawda Mucha nie zamierza w najbliższym czasie wskrzesić w Polsce Spider-Mana, ale z ust szefowej pada dające odrobinę nadziei „może w przyszłości”. Podobnie w przypadku pozycji z DC Comics.


ultimateironmanmuchaCzy komiks Orsona Scotta Carda zawita także do Polski?


- jeśli wyniki sprzedaży Astonishing X-Men będą zadowalające Mucha przedstawi dalsze losy mutantów – gdy pałeczkę przejmuje duet Ellis/Bianchi

- dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zapoznali się z dotychczasowym dorobkiem Muchy w Danii – wydawca nie odrzuca bowiem możliwości zaprezentowania wybranych tytułów z tamtego rynku także w Polsce. Wspomnijmy tylko o „Daredevil: Yellow”, „Squadron Supreme” czy „Ultimate Ironman” i robi się ciekawie.

- Ceny komiksów w miękkiej oprawie wahać się mają miedzy 35 a 50 zł, zaś w twardej od 60 do 90 zł.

Wszystkie informacje - na podstawie odpowiedzi szefowej wydawnictwa na naszym Forum Wydawców.

[Yaqza]

Tagi

Mucha Comics


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

steve -

Mogę tylko powiedzieć O Kur.. :) Ale jestem hapyy !!!
Jeśli rzeczywiście wydadzą to co mają w planach to będzie super..

donT -

czyli nic ciekawego, trykoty, trykoty i trykoty. jedynie loveless jakos wypada na tle reszty, a i to nie jest tytul specjalnie wybitny.
chociaz niech wydaja, moze pozniej bedzie cos lepszego:)

eskos -

Szczena powoli mi się podnosi.
Mam rozumieć, że wyniki sprzedażowe mają na zadawalającym poziomie skoro "straszą" mój portfel takimi tutyłami.
Generalnie jestem wzrokowcem - jak zobaczę to kupię.

Fomoraig -

Mnie bardzo satysfakcjonują te zapowiedzi. Trykociarzy przez ostatnie lata było bardzo mało i stęskniłem się :D

I jeszcze jedna uwaga do Yaquzy ;) Skoro w odpowiedzi padlo, że Mucha nie zamierza wydawać nic z linii Ultimate, skąd przypuszczenie, że wydadzą Ultimate Iron Mana? ;)

qwerty -

no i mamy zagwozdke. czy mucha wyda secret wars (forum), czy secret war (yaquza). w koncu to dwie rozne rzeczy....

Yaqza -

Formoraig - wspomniałem tylko o wybranych pozycjach z duńskiego repertuaru Muchy w celach czysto informacyjnych. Nie jest to bynajmniej sugestia że cokolwiek z tego wydadzą - to wiedzą tylko oni.

qwerty - Mucha wspomina o crossoverach związanych z New Avengers, rzeczach stosunkowo nowych. Szczerze wątpię by cofali się do klasycznego, ale nieco już zmurszałego "Secret Wars".

qwerty -

yaquza. z poczatku i ja tak pomyslalem, ale z drugiej strony wydadza marvels. a to w sumie tez juz klasyk i nie liczac wspanialych malowidel rossa, fabula (cytujac ciebie) tez jest zmurszala. a na roznych forach to czytelnicy raczej prosza o secret wars niz war.
no ale zadam im to pytanie na forum i sie wyjasni :)

Yaqza -

Specjalnie dopytałem Christine Jensen o tę kwestię - potwierdziła Secret War. To powiązane z "New Avengers".

qwerty -

ok. dzieki. dla mnie akurat to dobra wiadomosc bo secret wars I i II mam w oryginale a secret war nie mam wcale. wiec na pewno kupie :)