reklama

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wernisaż wystawy "Komiksy są fajne II"


W piątek 9 lutego o godzinie 17:00 w Wawerskim Centrum Kultury Filia Radość (Warszawa, ul. Powojowa 2) odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników i uczestniczek sekcji „Komiks i ilustracja” prowadzonej przez instruktorkę Edytę Bystroń.
Zapraszamy na wernisaż wystawy prac uczestników i uczestniczek sekcji „Komiks i ilustracja” prowadzonej przez instruktorkę Edytę Bystroń w WCK filia Radość. Przekonacie się, że komiksy są nie tylko fajne, ale również mogą wzruszać i prowokować do przemyśleń. Będzie to wyjątkowa okazja, aby podziwiać autorskie pomysły naszych młodych artystów i artystek.
Na wystawie zobaczycie historie, które zostały opowiedziane za pomocą obrazów i słów. Przyjrzymy się motywom z popkultury z perspektywy dzieci, ich wyobraźni i osobistych upodobań. W pracach poruszonych jest wiele tematów – od zabawnych, czasem absurdalnych aż po głębsze przemyślenia na temat emaptii, przyrody i otaczającego nas świata.
Podczas wernisażu będziemy mieli możliwość podsumowania naszej półrocznej pracy. To doskonała okazja do refleksji nad tym, jak sztuka wpływa na nas i na nasze emocje.
Zapraszamy serdecznie do udziału w tej wyjątkowej wystawie, która z pewnością będzie nie tylko źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników sztuki, ale także dowodem na to, że każdy z nas ma coś cennego do powiedzenia.
wstęp wolny20240209KomiksySaFajne2


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-