baner

NEWS

- Zapowiedzi

Donżon dopiero w styczniu


Szósty integral "Donżona" ukażę się dopiero w połowie stycznia 2024 r. Na otarcie łez przykładowe plansze i wyjaśnienie wydawcy.
Niestety Hiszpanie spóźnili się z oddaniem swojej części do druku. Drukarnia oficjalnie wypuści komiks ze swoich ramion 21 grudnia. Ale żadna firma nie dostarczy go nam przed świętami, ba, żadna nie weźmie go przed nowym rokiem. Przyjedzie więc do nas na początku 2024 roku i od połowy stycznia wyruszy do księgarń - wyjaśnia Timof Comics.

Donżon. Wydanie zbiorcze 6

Donżon. Wydanie zbiorcze 6

Scenariusz: Lewis Trondheim, Joann Sfar
Rysunki: Manu Larcenet
Wydanie: I
Data wydania: 15 Styczeń 2024
Seria: Donżon
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 220x290 mm
Stron: 180
Cena: 126,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-67440-64-6

W 1998 roku Joann Sfar i Lewis Trondheim rozpoczęli serię Donżon — sagę, która pod przykrywką parodii heroicznego fantasy skrywa bogate i złożone uniwersum porównywalne z dokonaniami wielkich klasyków literatury spod tego samego znaku.
Wydawnictwo timof comics w kolekcji wydań zbiorczych publikuje wszystkie odcinki kultowej serii, bez której prawdopodobnie nie powstałyby takie dzieła jak Pora na przygodę. To pełne wydanie, zredagowane pod auspicjami obu autorów, pozwala w najlepszy z możliwych sposobów odkryć czytelnikom jedno z najdoskonalszych dzieł w swym gatunku. Tom ten zawiera pięć albumów z cyklu Donżon: Parada, które opowiadają o przygodach Herberta i Martina w służbie Donżonu. Z tej okazji Sfar i Trondheim połączyli siły z Manu Larcenetem (Codzienna walka, Raport Brodecka), aby pokazać nam najzabawniejszą stronę tej serii.
Donżon. Wydanie zbiorcze 6 Donżon. Wydanie zbiorcze 6 Donżon. Wydanie zbiorcze 6 Donżon. Wydanie zbiorcze 6 Donżon. Wydanie zbiorcze 6 Donżon. Wydanie zbiorcze 6[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-