baner Waneko

NEWS

- Zapowiedzi

Nagle listopad


Nagle Comics przygotowało na koniec listopada pierwsze tomy "Nocturnals" i "Scott Pilgrim i jego cudowne życie", a także drugiego "Parkera" Cooke'a.
Nocturnals #01

Nocturnals #01

Scenariusz: Dan Brereton
Rysunki: Dan Brereton
Wydanie: I
Data wydania: 29 Listopad 2023
Seria: Nocturnals
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 170 x260 mm
Stron: 318
Cena: 139,00 zł
Wydawnictwo: Nagle Comics
ISBN: 9788367725163

Nocturnals to seria łącząca elementy dark fantasy, horroru i komiksu suprerbohaterskiego. Fabuła komiksu obraca się wokół grupy nadnaturalnych istot, które chronią świat przed niewyobrażalnymi, nadnaturalnymi zagrożeniami.Dla fanów: Goon, Hellboy, Nightbreed, Amerykańscy bogowiePierwsze, co rzuca się w oczy to niesamowite rysunki. Wystarczy otworzyć na przypadkowej stronie, żeby stwierdzić, że Dan Brereton, autor Nocturnals, to niekwestionowany arcymistrz współczesnego komiksu. Już sama warstwa graficzna sprawia, że obok komiksu nie da się przejść obojętnie. A wystarczy zacząć czytać, żeby przekonać się, że scenariusz w niczym nie ustępuje rysunkom.
Nocturnals #01 Nocturnals #01 Nocturnals #01 Nocturnals #01
Parker. Tom 2

Parker. Tom 2

Scenariusz: Darwyn Cooke, Richard Stark
Rysunki: Darwyn Cooke
Wydanie: I
Data wydania: 29 Listopad 2023
Seria: Parker
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda, obwoluta
Format: 211x305 mm
Stron: 360
Cena: 219,00 zł
Wydawnictwo: Nagle Comics
ISBN: 9788367725170

Parker znowu w akcji. Łup to historia najbardziej zuchwałego napadu w historii tego bezwzględnego przestępcy. Z kolei Śmiertelna pułapka to Parker zamknięty w opuszczonym parku rozrywki. Ścigany przez członków lokalnego gangu i skorumpowanych gliniarzy musi znaleźć sposób na przetrwanie i odzyskanie skradzionych pieniędzy.

Dla fanów: Gorączka, Criminal, Reckless, Sin City, GTA

Podobnie jak w tomie pierwszym dostajemy dwie mistrzowskie adaptacje prozy Donalda Westlake’a, tym razem uzupełnione o dodatkową (premierową) historię stworzoną przez gwiazdorski duet Brubaker & Philips. Do tego piękne wydanie i masa materiałów dodatkowych - niepublikowane wcześniej szkice i ilustracje Darwina Cooke’a, wywiady, wspomnienia i sylwetki twórców.
Parker. Tom 2 Parker. Tom 2 Parker. Tom 2 Parker. Tom 2 Parker. Tom 2
Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01

Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01

Scenariusz: Bryan Lee O'Malley
Rysunki: Bryan Lee O'Malley
Wydanie: I
Data wydania: 29 Listopad 2023
Seria: Scott Pilgrim i jego cudowne życie
Tłumaczenie: Paweł Bulski
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 127x189 mm
Stron: 168
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Nagle Comics
ISBN: 9788367725187

Pełna akcji, humoru i popkulturowych odniesień historia romansu tytułowego Scotta Pilgrima z tajemniczą Ramoną Flowers. Scott, żeby zdobyć serce wybranki musi w widowiskowych, stylizowanych na oldskulowe gry pojedynkach pokonać jej siedmiu demonicznych byłych chłopaków.Komiks jak mało który zasługujący na miano „kultowego”. Jego status potwierdzają otoczona uwielbieniem fanów filmowa adaptacja w reżyserii Edgara Wrighta oraz najnowsze netflixowe anime.
Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01 Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01 Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01 Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01 Scott Pilgrim i jego cudowne życie #01[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-