NEWS

- Galeria

X-Statix


Jeszcze przed świętami ukaże się pierwszy tom serii "X-Statix" zatytułowany "Sławni i martwi".
X-Statix #01: Sławni i martwi

X-Statix #01: Sławni i martwi

Scenariusz: Peter Milligan
Rysunki: Michael Allred, Darwyn Cooke, Duncan Fegredo
Kolor: Laura Allred
Wydanie: I
Data wydania: 29 Grudzień 2022
Seria: X-Statix
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 360
Cena: 179,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 9788366589971

SŁAWA! PIENIĄDZE! POP-ART!
 
Gdy X-MEN zmagają się z Cassandrą Novą, Magneto i niesfornymi uczniami Instytutu Xaviera, nowe twarze drużyny X-FORCE znajdują sławę jako świetnie opłacani ulubieńcy mediów i gwiazdy własnego reality show. Żądni nowych fanów oraz intratnych kontraktów reklamowych, Sierota, Anarchista, Dalej Mała i inni życiowi nieudacznicy należący do ekipy zgadzają się wziąć udział w serii brawurowych, surrealistycznych i bez mała śmiertelnie niebezpiecznych przygód, które zawstydziłyby niejedną hollywoodzką produkcję. Czy uda im się odnaleźć w oślepiającym świetle reflektorów, gdy każda misja, konflikt wewnątrz grupy i szalony romans zdają się jedynie chwytem marketingowym?
 
X-STATIX – SŁAWNI I MARTWI to barwna i wywrotowa dekonstrukcja komiksów o superbohaterach, w której nagradzany scenarzysta Peter Milligan (Batman, Hellblazer, Enigma) oraz rysownicy Michael Allred (Madman, iZombie, Silver Surfer), Darwyn Cooke (Parker) i Duncan Fegredo (Hellboy) wprowadzili mutantów Marvela w XXI wiek, podejmując dyskusję o sile mediów, kulturze celebrytów, stereotypach, tożsamości i innych zagadnieniach, które do dziś brzmią znajomo.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach X-Force vol. 1 #116−129.
X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi X-Statix #01: Sławni i martwi[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-