NEWS

- Galeria

Czarny Młot: Odrodzenie


W grudniu powróci seria "Czarny Młot" w podcyklu "Odrodzenie".
Czarny Młot Odrodzenie #01

Czarny Młot Odrodzenie #01

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Caitlin Yarsky
Kolor: Dave Stewart
Wydanie: I
Data wydania: 7 Grudzień 2022
Seria: Czarny Młot, Liga Sprawiedliwości
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 112
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328154759

Kolejna opowieść o superbohaterce Lucy Weber, zwanej Czarnym Młotem, a noszącej to miano w spadku po ojcu, największym herosie w dziejach Spiral City. Niniejszy album rozpoczyna podserię „Odrodzenie”.

Minęło dwadzieścia lat od wydarzeń znanych z poprzednich tomów głównej historii, gdzie Lucy przejęła misję ratowania świata i została najbardziej znaną bohaterką świata. Teraz Lucy mieszka na przedmieściach rodzinnego miasta, ma męża i dzieci, pracuje w podrzędnej agencji reklamowej. Tak naprawdę kiepsko układa się jej w życiu osobistym i zawodowym. I wtedy w Spiral City znów zaczynają się dziać dziwne, przerażające rzeczy, a z Parastrefy wyłania się szalony pułkownik Weird. Szybko się okaże, że powróciła dawna groza, ale czy Czarny Młot kolejny raz będzie potrzebna ludzkości, czy w nowych czasach okaże się nieprzydatna?

Autorem scenariusza serii jest gwiazda amerykańskiego komiksu Jeff Lemire („Opowieści z hrabstwa Essex”, „Animal Man”, „Łasuch”), a rysunki stworzyła Caitlin Yarsky, znana z grafik do serii „Bliss” i „Coyotes”. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii „Black Hammer: Reborn” #1–4 wydawnictwa Dark Horse Comics."
Czarny Młot Odrodzenie #01 Czarny Młot Odrodzenie #01 Czarny Młot Odrodzenie #01[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-