baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Egmont na MTK w Krakowie


Jutro ruszają 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, w sobotę na stoisku Egmontu (C54) będzie można spotkać Magdalenę Kanię, Macieja Kura i Berenikę Kołomycką.
Wydawnictwo Egmont na 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

W dniach 27-30 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO odbędą się 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 470 wystawców. Zwiedzający, poza możliwością zakupienia nowości wydawniczych, będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz dyskusjach, spotkać się z ulubionymi pisarzami, zdobyć autografy i zagrać w planszówki.

Wydawnictwo Egmont bierze udział w imprezie i zaprasza wszystkich fanów komiksów i gier planszowych do odwiedzenia stoiska nr C54 (Story House Egmont) w hali Wisła, gdzie będzie można kupić je z 25% rabatem. W sobotę swoje albumy na stoisku podpisywać będą Berenika Kołomycka, autorka serii „Malutki Lisek i Wielki Dzik” oraz Magdalena „Meago” Kania i Maciej Kur – twórcy komiksów „Delisie”, „Emilka Sza” i „Kajko i Kokosz. Opowieści z Mirmiłowa”.


W tym roku wydawnictwo Egmont zaprezentuje na targach ofertę komiksów oraz planszowe gry rodzinne. Na stoisku będzie można również zagrać w kultowe gry z oferty wydawnictwa, a także przetestować nowości: gry „Ubongo Duo” oraz „Pędzące żółwie. Wyścig do choinki”.


W sobotę 29 października w godzinach 12:00-14:00 na stoisku Berenika Kołomycka będzie podpisywała najnowszy tom serii komiksowej „Malutki Lisek i Wielki Dzik” zatytułowany „Trzy słowa”. Na targach będą dostępne również pozostałe albumy o uroczych zwierzątkach z dolinki.

berenikaKTK22

Również w sobotę, od godziny 15:00 na stoisku wydawnictwa Egmont będzie można spotkać Magdalenę „Meago” Kanię oraz Macieja Kura. Twórcy „Emilki Sza”, przepysznej serii „Delisie” oraz jednej z historii w albumie „Rozróby i romanse” z cyklu „Kajko i Kokosz. Opowieści z Mirmiłowa” będą podpisywali komiksy do godziny 17:00.

kurmeagoKTK22

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to cykliczna impreza promująca czytelnictwo, organizowana od 1997 r. w Krakowie. W tym roku organizatorzy zapraszają zwiedzających do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9, w dniach 27-30 października, od godziny 10:00. Wstęp na targi jest płatny.


[Magdalena Łazur]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-