reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

Akt nr 30


Sprawdźcie, co znajdzie się w 30. numerze magazynu "Akt"!
Akt #30
Na AKT #30 składa się praca prawie pięćdziesięciu twórców, a wśród nich autorzy AKTowej galerii z fanartami przygotowanymi specjalnie na okazję tego numeru.
Do 30 razy AKT, bo taki tytuł ma ta galeria, zaprosiliśmy autorów, których mieliśmy już przyjemność gościć w dotychczasowych 29. numerach AKTu. W ten sposób będziecie mieli okazję zobaczyć prace w czerni i bieli oraz kolorze od takich komiksiarzy jak Tadeusz Baranowski, Aleksandra Spanowicz, Jacek Skrzydlewski, Grażyna i Zbigniew Kasprzakowie, Grzegorz Rosiński, Michał Śledziński, Piotr Nowacki, Marcin Rustecki, Anders N. Kvammen, Grzegorz Pawlak, Tomxyz i wielu innych.

Oprócz galerii AKT #30 to komiksy naszych stałych autorów. Jest więc Zvyrke, Śmiechosław, Karol Jesiołkiewicz, Krzysztof Otorowski, melon oraz Jarosław Wojtasiński, który przygotował m.in. specjalny odcinek z Binio Billem. Wśród autorów komiksów z AKT #30 są także nasi goście jak Łukasz Kowalczuk, OttoIch i Roman Gajewski.

W części publicystycznej obchodzimy 50. urodziny Kajka i Kokosza, Michał Siromski analizuje komiks Animal Man, a w stałych punktach programu wracamy wspomnieniami, do czasów gdy biegaliśmy od kiosku do kiosku w poszukiwaniu nowych tytułów od TM-Semic.

Dużo koloru, rekordowo dużo stron i twórców, a całość ozdobiona okładką autorstwa Roberta Adlera.
Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30 Akt #30[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-