baner

NEWS

- Galeria

Niewidzialni


Przykładowe plansze z pierwszego tomu cyklu "Niewidzialni", którego scenarzystą jest Grant Morrison. Premiera komiksu pod koniec miesiąca.
Niewidzialni #01

Niewidzialni #01

Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Jill Thompson, Steve Yeowell, Dennis Cramer
Wydanie: I
Data wydania: 29 Czerwiec 2022
Seria: Niewidzialni, DC Black Label
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 × 260 mm
Stron: 328
Cena: 139,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328156029

Legendarna seria Granta Morrisona, jednego z brytyjskich twórców, którzy pod koniec XX wieku zmienili oblicze komiksu amerykańskiego. Młody bohater umieszczony w ośrodku resocjalizacyjnym szybko się orientuje, że dzieje się tam coś dziwnego, a nawet złowieszczego. Z pomocą przychodzi mu tajemniczy mężczyzna, który proponuje chłopakowi wstąpienie do grona Niewidzialnych. Kim są członkowie tej grupy i o co walczą? I czy prawdą jest to, co mówią niektórzy, że światem rządzą okrutne stwory z innego wymiaru? Odpowiedzi poznamy stopniowo, wraz z kolejnymi krwawymi i niewiarygodnymi przygodami grupy bohaterów.

Autorem scenariusza jest sławny Szkot Grant Morrison, twórca takich dzieł jak „Siedmiu Żołnierzy”, „Doom Patrol”, „Animal Man” i „Multiwersum”, a także opowieści o Batmanie i Supermanie. Za rysunki odpowiada wielu grafików, w tym Steve Yeowell, wieloletni współpracownik brytyjskich magazynów komiksowych „2000 AD” i „Judge Dredd Megazine” (m.in. serie „Zenith”, „Red Razors”, „Judge Dredd”).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „The Invisibles” #1-12 i „Absolute Vertigo” #1. Komiks dla dorosłych.
Niewidzialni #01 Niewidzialni #01 Niewidzialni #01[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-