reklama

NEWS

- Ukazały się

Mika i bulgot


Na początku marca ukaże się druga odsłona cyklu dla dzieci "Arcygroźne domostwory" o tytule "Mika i bulgot". Autorkami komiksu są Berenika Kołomycka i Agata Loth-Ignaciuk.
Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot

Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot

Scenariusz: Agata Loth-Ignaciuk
Rysunki: Berenika Kołomycka
Wydanie: I
Data wydania: 3 Marzec 2022
Seria: Arcygroźne domostwory
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 165x215 mm
Stron: 28
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Druganoga
ISBN: 978-83-959882-5-7

Świat za progiem własnego pokoju jest pełen niespodzianek i dziwnych, arcygroźnych domostworów. Czasem huczą i wsysają wszystko wokół, niekiedy zieją chłodem albo przeżuwają i ciumkają godzinami to, co wpadnie im do paszczy. Warczą, buczą i hurgocą po całym mieszkaniu.

„Mika i bulgot” to kolejny komiks z serii ARCYGROŹNE DOMOSTWORY, przeznaczonej dla najmłodszych czytelników. O spotkaniu z czymś, co fascynuje i zachęca do zabawy, ale zabawką nie jest i może się okazać nieprzyjazne.

Podczas wędrówki po domu Mika, żaba i robak odkrywają mnóstwo nowych miejsc i tajemniczych stworzeń. Kiedy spotykają bulgota, wesoła wyprawa nieoczekiwanie zamienia się w niebezpieczną przygodę. Okazuje się, że nie wszystko, co się kręci jak karuzela, służy do zabawy…

Na szczęście wszystkim udaje się wyjść cało z kłopotów.

Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot Arcygroźne domostwory. Mika i bulgot[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-