baner

NEWS

- Ukazały się

Wielki kant


Do sprzedaży trafił album "Wielki kant" duetu: Carlos Trillo i Domingo Roberto Mandrafina. Zapraszamy do lektury przykładowych plansz!
Wielki kant

Wielki kant

Scenariusz: Carlos Trillo
Rysunki: Domingo Roberto Mandrafina
Wydanie: I
Data wydania: 10 Sierpień 2018
Rok wydania oryginału: 1998
Wydawca oryginału: L'Écho des Savanes
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 220x295 mm
Stron: 128
Cena: 89,00 zł
Wydawnictwo: Elemental
ISBN: 978-83-951334-1-1

Donaldo Reynoso to były gliniarz, który znalazł się na dnie po tym, jak próbował z oddaniem wykonywać swoje obowiązki w La Colonii, skorumpowanej bananowej republice. Pogrążony w marazmie, niestroniący od alkoholu, zgadza się pomóc ujmującej, niezwykłej kobiecie, znanej w całym kraju żywej legendzie, będącej uosobieniem wszelkich cnót i rzekomo mającej uzdrowicielskie moce. Kobieta skrywa jednak pod maską oddania i dobra prawdę o złożonym spisku i zepsucie tak szpetne, jak piękna wydaje się ta podstępna iluzja. Rozpaczliwie pragnący odkupienia Reynoso uwalnia cały bezmiar zła, a na jego trop wpada złowrogi Iguana, niepohamowany zabójca, którego zadaniem jest pogrzebanie prawdy i wszystkich, którzy mogliby próbować ujawnić ją światu!

Wielki kant ukazuje całe bogactwo przepięknej sztuki graficznej Roberta Mandrafiny i niezrównany talent scenariuszowy nieodżałowanego Carlosa Trillo, który w roku 1999 otrzymał za ten album na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême nagrodę w kategorii najlepszy scenariusz.

[opis wydawcy]
Wielki kant Wielki kant Wielki kant Wielki kant Wielki kant


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-