baner

NEWS

- Ukazały się

Nowe kolekcje od Hachette!


Prawdopodobnie jeszcze w sierpniu ukażą się pierwsze tomy testowych kolekcji od Hatchette: "Transformers" oraz "Wielka literatura w komiksie".
Transformers: Kolekcja G1

Transformers: Kolekcja G1

Data wydania: Sierpień 2018
Seria: Transformers: Kolekcja G1
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Cena: 14,90 zł


"Transformers" wedle opisu ze strony ruch.com.pl mają być dwutygodnikiem. Kolekcja ukazuje się już w Wielkiej Brytanii. Docelowo ma liczyć 80 tomów.

Wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji zebrane w jednej kolekcji wydanej w twardej oprawie. Poznaj wszystkie klasyczne postaci z lat 80.! Kompletna historia konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od komiksów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave aż po rewolucyjną serię z IDW!

DODATKOWE MATERIAŁY:
· Szczegóły powstawania historii
· Charakterystyki bohaterów
· Informacje o twórcach
· Galerie okładek.


W 80 dni dookoła świata

W 80 dni dookoła świata

Scenariusz: Millien, Chrys
Rysunki: Millien, Chrys
Data wydania: Sierpień 2018
Seria: Wielka literatura w komiksie
Wydawca oryginału: Glenat
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Cena: 6,90 zł
Wydawnictwo: Hachette Polska
Na podstawie prozy Juliusza Verne."Wielka literatura w komiksie" również ma być dwutygodnikiem. Liczba tomów nie jest znana, ale we Francji ukazał się już 42. album.

Zbierz kolekcję klasyki literatury w wydaniu komiksowym. Poznaj świat pełen przygód! Podróżuj z Fileasem Foggiem, uciekaj z Quasimodo i dołącz do Jima Hawkinsa w poszukiwaniu skarbów! Najsłynniejsze powieści świata wydane w formie komiksów sprawią, że nie będziesz się mógł od nich oderwać.

W każdym tomie:
• Niezwykłe opracowanie graficzne i dynamiczna treść wiernie oddająca oryginał
• Porywające historie
• Niezapomniani bohaterowie i dbałość o szczegóły.

Do kolekcji WIELKIEJ LITERATURY W KOMIKSIE należą adaptacje ponadczasowych dzieł, które każdy powinien mieć w swojej biblioteczce. Przedstawiamy prace europejskich twórców literackich, takich jak Miguel de Cervantes, Wiktor Hugo czy Juliusz Verne. Znajdziemy tu również najsłynniejszych pisarzy anglo-amerykańskich, takich jak: Mark Twain, Herbert George Welles czy James Fenimoore Cooper.


Strona Hachette Polska chwilowo nie ma wyżej wymienionych kolekcji w swojej ofercie.

[KW, źródło ruch.com.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-