baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Leniwa niedziela w Fotoplastikonie z Piotrem Nowackim


W niedzielę 18 lutego o godzinie 11:00 w Fotoplastikonie Warszawskim (Al. Jerozolimskie 51) odbędzie się "Leniwa niedziela z komiksem". Warsztaty poprowadzi Piotr Nowacki. Wstęp wolny po rejestracji.
„LENIWA NIEDZIELA Z…”
To cykl poranków z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą, a także książką i filmem. W każdą niedzielę o godz. 11.00 Fotoplastikon Warszawski stanie się miejscem przygotowanym specjalnie dla najmłodszych.


„LENIWA NIEDZIELA Z KOMIKSEM”
Zapraszamy na warsztaty z Piotrem Nowackim, twórcą komiksów (m.in. "Detektyw Miś Zbyś na tropie" i "W koronie") i ilustratorem. Podczas zajęć prowadzący omówi proces powstawania komiksów, a dzieci dowiedzą się kilku praktycznych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas ich tworzenia. Każdy z uczestników zaprojektuje własnego bohatera komiksowego i narysuje krótki komiks. Warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.


20160522arszwa

18.02 (niedziela) 11.00
Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy zgłaszać chęć udziału pod numerem telefonu:
22 6296078 lub na e-maila rejestracjafw@1944.pl

Zapraszamy także na lutowe "Leniwe niedziele z...":

25.02 „LENIWA NIEDZIELA Z MALOWANĄ HISTORIĄ POLSKI”
Podczas zajęć uczestnicy wybiorą się w niesamowitą, pełną przygód i opowieści podróż po Polsce. Wraz z prowadzącą Zofią Gońdą-Sobczak („Sztuczki ze sztuką”) zobaczą jak wygląda nasz kraj i jego historia w oczach artystów. Malarstwo historyczne to niezwykle ważny element polskiej sztuki. W podróż w czasie zabiorą dzieci Matejko, Simmler, Wróblewski i Dwurnik, a na koniec każdy z uczestników będzie mógł poczuć się jak jeden z nich.
Warsztaty dla dzieci w wieku 5 - 10 lat.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-