baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe z Tomaszem Wilczkiewiczem


Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej zapraszają 4 i 11 lutego na warsztaty komiksowe prowadzone przez Tomasza Wilczkiewicza. Obowiązują zapisy.
Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej zapraszają na:

WARSZTATY KOMIKSU - LEGENDY LUBELSKIE

Wszyscy lubimy barwnie ilustrowane historie, zarówno te na ekranie, jak i na papierze. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda ich tworzenie od kuchni? Zapraszamy najmłodszych fanów komiksów i filmów rysunkowych do udziału w warsztatach prowadzonych przez Tomasza Wilczkiewicza – znakomitego lubelskiego artysty-rysownika, autora m. in. komiksów na temat lubelskich legend. Dzieci porozmawiają na temat lubelskich legend, poznają tajniki warsztatowe rysunku oraz będą miały możliwość stworzenia własnych dzieł.

Warsztaty są adresowane do dzieci w wieku od 7 do 14 lat. W jednej edycji wydarzenia może uczestniczyć 15 dzieci. Materiały podczas zajęć zapewnia organizator.

20180204wilczkiewicz

Terminy:
I edycja: 4 lutego (niedziela), godz. 14.30 – 18.30
II edycja: 11 lutego (niedziela), godz. 14.30 – 18.30

Miejsce:
Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Stare Miasto, ul. Jezuicka 1/3

Zapisy:
od dnia 15 stycznia 2018 r. telefonicznie pod nr tel. 81 532 44 12, lub osobiście w siedzibie Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej, ul. Jezuicka 1/3.

Wydarzenie odbywa się w ramach Zimy w mieście 2018 i jest realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

Możliwość komentowania tego tekstu jest wyłączona