reklama

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty rysowania komiksu w Niepołomicach


W sobotę 13 stycznia o godzinie 10:00 w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach (Bocheńska 26) odbędą się warsztaty rysowania komiksów.
Zapraszamy dzieci w wieku 10-15 lat na warsztaty rysowania komiksu pt. „Opowieści o owadach", na których uczestnicy wykonają swój własny komiks.
W jaki sposób możemy opowiedzieć komuś historię, którą wymyśliliśmy? Możemy napisać opowiadanie, nakręcić film... albo narysować komiks. Na warsztatach dowiemy się, jak rozplanować historię na komiksowe kadry, jak rozmieścić je na kartce papieru, co umieścić w dymkach... Bohaterami komiksów, które stworzymy na warsztatach, będą owady i inne bezkręgowce, więc będziemy się także uczyć rysować je w stylu komiksowym. Bardzo zachęcamy do przyjścia na zajęcia z wymyślonym wcześniej krótkim scenariuszem (czyli po prostu zarysem historii, którą będziemy chcieli narysować w formie komiksu) – dzięki temu, po części teoretycznej, będziecie mogli od razu zabrać się do pracy ;)
Zajęcia poprowadzi Justyna Kierat Pod kreską – z wykształcenia biolog, z zamiłowania ornitolog, ilustrator. Autorka edukacyjnych kolorowanek i publikacji o tematyce przyrodniczej, m.in. „Edukolorowanki o ptakach" i „Atlasu ptaków".

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.


20180113niepolomice


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-