Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie organizacyjne w Luzinie: Komiks pod chmurką


Gminna Biblioteka Publiczna w Luzinie (ul. Ofiar Stutthofu 56) zaprasza 12 września na godzinę 17:30 na spotkanie organizacyjne imprezy "Komiks pod chmurką!".
Gminna Biblioteka Publiczna w Luzinie zaprasza do wspólnego stworzenia komiksu o superbohaterach z Luzina i okolic

20170912luzina

Pod okiem artystów uczestnicy projektu stworzą obrazkowe opowieści o superbohaterach z Luzina i okolic. Dobór postaci i historii zależy od uczestników.

- Bo przecież dla różnych osób bycie Superbohaterem oznacza coś innego. I to właśnie ta różnorodność pomysłów jest fascynująca. Może takim superbohaterem jest wasza Babcia, Tata, sąsiad, czy znajomy? Może chcecie, aby dowiedziała się o nim reszta świata?? - zachęcają pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Luzinie

12 września, o godz. 17.30 w czytelni biblioteki odbędzie się spotkanie organizacyjne.

- Wówczas bibliotekarze odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Przed uczestnikami także bezpłatne warsztaty komiksowe oraz plener malarski, podczas którego zostaniecie zaopatrzeni we wszystkie niezbędne do pracy materiały- farby, pędzle, maseczki - informują pracownicy biblioteki.

Projekt realizowany jest w ramach „Sieci kultury”, który jest częścią ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura. Program jest prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury, a jego operatorem w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.[Ystad za wejherowo.naszemiasto.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-