baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Urodziny Janusza Christy


W sobotę 15 lipca o godzinie 11:00 w sopockim Skansenie Archeologicznym - Grodzisko w Sopocie (ul. Haffnera 63) odbędzie się impreza "Urodziny Janusza Christy".
15 lipca, już po raz trzeci, zapraszamy Was na sopockie Grodzisko do wspólnego świętowania Urodzin Janusza Christy. W tym roku bawić się będziemy pod hasłem 45 lat Kajka i Kokosza, gdyż dokładnie 10 sierpnia 1972 r. w "Wieczorze Wybrzeża" ukazał się pierwszy odcinek komiksu pt. "Złote prosię". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zabawę plenerową "Tropami Kajka i Kokosza", podczas której starsi i młodsi będą musieli wykonać kilka prostych zadań i wykazać się wiedzą o Kajku i Kokoszu. Wszyscy, którym uda się poprawnie wykonać komplet zadań otrzymają oficjalny certyfikat Przyjaciela Kajka i Kokosza, wystawiony przez Fundację "Kreska" im. Janusza Christy. Zabawie towarzyszyć będzie wystawa okolicznościowa "Kajko i Kokosz - 45 lat", a na zakończenie Kapral i Łamignat z bloga "Na plasterki!!!" wygłoszą prelekcję multimedialną "Kajko i Kokosz - Na tropach legendy".

20170715christa

Szczegółowy program imprezy

11:00 - 16:00 Zabawa plenerowa "Tropami Kajka i Kokosza", ognisko
14.00 - 14.30 Wspólne odśpiewanie "100 lat" dla Kajka i Kokosza oraz oficjalne otwarcie wystawy "Kajko i Kokosz - 45 lat"
14.30 - 16.00 Prelekcja multimedialna "Kajko i Kokosz - Na tropach legendy".

UWAGA! W przypadku złej pogody bawimy się pod dachem w pawilonie skansenu.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-