baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Tomkiem Pstrągowskim w Gdyni


W niedzielę 11 czerwca w gdańskim Padbarze (ul. 10 lutego 5) odbędzie się spotkanie z Tomaszem Pstrągowskim, scenarzystą komiksu "Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna".
W niedzielę 11 czerwca w Padbarze pojawi się Tomasz Pstrągowski, autor komiksu "Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna".

Jest to brawurowa autobiografia, w której poznacie najbardziej skrywane tajemnice jego życia seksualnego i będziecie mogli kibicować w jego heroicznej walce ze zbędnymi kilogramami.

Spotkanie poprowadzi nieoceniona Iga Ewa Smoleńska, którą znacie z organizacji padbarowego wydarzenia UpGame.

W programie bezkompromisowe opowieści, wnikliwe pytania, szczere odpowiedzi i świetna atmosfera.Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna

Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna

Scenariusz: Tomasz Pstrągowski
Rysunki: Maciej Pałka
Okładka: Łukasz Mazur
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2017
Druk: czarno-biały
Oprawa: karton
Format: 200 x 275 mm
Stron: 112
Cena: 49,90 zł
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
ISBN: 978-83-64638-70-1

Nazywam się Tomek Pstrągowski i opowiem wam o najbardziej żenującym okresie mojego życia.

Przed Państwem komiks, o którym wśród fanów gatunku jest głośno od kilku lat! Maciej Pałka, znany z bezkompromisowej twórczości komiksowej, muzyczny eksperymentator i poszukiwacz zilustrował autobiograficzną opowieść znanego dziennikarza, Tomka Pstrągowskiego.

"Jak schudnąć 30 kilo? Prawdziwa historia miłosna" to brawurowa autobiografia Pstrągowskiego, w której poznacie najbardziej skrywane tajemnice jego życia seksualnego i będziecie mogli kibicować w jego heroicznej walce ze zbędnymi kilogramami.

Komiks Pstrągowskiego i Pałki to brutalna gra z fikcją, która wyszła w serii "Nowy Komiks Polski". Małolaty z ostrymi snapami i opowieści o grach w słoneczko to przedszkole przy tej historii! Przesuwamy granice!

UWAGA! Komiks zawiera prawdę. Czasem.

[opis wydawcy]
Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-