baner Waneko

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Leniwa niedziela w Fotoplastikonie z Piotrem Nowackim


W niedzielę 21 maja o godzinie 11:00 w Fotoplastikonie Warszawskim (Al. Jerozolimskie 51) odbędzie się "Leniwa niedziela z komiksem". Warsztaty poprowadzi Piotr Nowacki. Wstęp wolny po rejestracji.
„LENIWA NIEDZIELA Z…”
To cykl poranków z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą, a także książką i filmem. W każdą niedzielę o godz. 11.00 Fotoplastikon Warszawski stanie się miejscem przygotowanym specjalnie dla najmłodszych.
Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat.

"LENIWA NIEDZIELA Z KOMIKSEM"
Zapraszamy na warsztaty z PIOTREM NOWACKIM, twórcą komiksów i ilustratorem. Podczas zajęć dzieci poznają proces powstawania komiksów i dowiedzą się kilku praktycznych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas ich tworzenia. Każdy z uczestników narysuje krótki komiks według własnego pomysłu oraz zaprojektuje do niego okładkę.

20160522arszwa

Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje zajmuje się tworzeniem komiksów, ilustracji oraz projektów postaci. Jego najważniejsze albumy komiksowe, których jest współautorem: “Tainted”, “It’s Not About That”, “Detektyw Miś Zbyś na tropie”, “Tim i Miki. W Krainie Psikusów”, "Smoczek Loczek". Komiksy i ilustracje Piotra Nowackiego były i są publikowane w magazynach “HIRO”, “Fika”, "Abecadło", "Akademia Malucha", "Tropami Przyrody". Zilustrował także m.in. "Niebieską Kapturkę", serię dla dzieci "Bohaterowie z boiska" czy edukacyjną książkę "Poznaj swój kraj. Polska historia".
Brał udział w zbiorczych wystawach komiksu polskiego m.in. na Węgrzech, w Izraelu, w Grecji i na Litwie.

21.05 (niedziela), godz. 11.00
Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy zgłaszać chęć udziału pod numerem telefonu:
22 6296078 lub na e-maila rejestracjafw [at] 1944.pl

[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-