baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Superbohaterki - warsztaty komiksowe dla dorosłych z Olgą Wróbel


W sobotę 13 maja o godzinie 18:00 w warszawskiej PM na Trawie (ul. Jazdów 3/12) odbędą się warsztaty komiksowe dla dorosłych prowadzone przez Olgę Wróbel.
Uwaga: liczba miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację tutaj

Pani Stefa, czyli Stefania Wilczyńska, bohaterka tegorocznej akcji Warszawa czyta, dostała swoją książkę, ale wiele podobnych bohaterek nadal czeka na upamiętnienie. Dajmy im przynajmniej komiks! Na moich warsztatach porozmawiamy o tym, jak rysować, czym rysować i dlaczego warto rysować, nawet jeżeli się nie umie. Opowiem też nieco o tajemnicach herstorii i rysowania komiksu osadzonego w przeszłości.

20170513wrobel

Fundacja Przestrzeń Kobiet przygotowała dla nas biogramy pięciu wspaniałych pań – uczestników i uczestniczki proszę o wybranie jednego z nich i poddanie wstępnej obróbce myślowej (zaprezentujemy je wcześniej tutaj). Do zobaczenia!
Olga Wróbel

__
Olga Wróbel – kulturoznawczyni, autorka komiksów, pracownica muzeum. Prowadzi (wraz z Wojciechem Szotem) bloga książkowego Kurzojady.
-----------------------------------------------------------------------------------
To i inne wydarzenia akcji Warszawa Czyta odbywają się przede wszystkim dzięki waszemu wsparciu, które możecie przekazać tutaj Liczy się każda kwota![Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-