baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe z Jackiem Frąsiem w Warszawie


W sobotę 8 kwietnia od godziny 15:30 podczas trwania warszawskich Targów Książki Dziecięcej (Plac Unii, Puławska 2) odbędą się warsztaty komiksowe z Jackiem Frąsiem.
15:30–17:00 Warsztaty komiksowe z Jackiem Frąsiem, twórcą komiksów, grafik, ilustracji i obrazów olejnych, perkusistą zespołu Cool Kids of Death – zaprasza Wydawnictwo Tadam (7–12) w ramach Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka
Jak wytresować Cthulhu #01: Magia dla początkujących

Jak wytresować Cthulhu #01: Magia dla początkujących

Autor: Maciej Jasiński
Okładka: Jacek Frąś
Ilustracja: Jacek Frąś
Wydanie: I
Data wydania: Listopad 2016
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 145x205 mm
Stron: 96
Cena: 32,90 zł
Wydawnictwo: TADAM
ISBN: 9788394524999

Kasia spędza weekend u dziadka i to wtedy odkrywa, że za regałem z książkami jest ukryte pomieszczenie, w którym schowana jest magiczna księga, będącą w rodzinie od wielu pokoleń. Dzięki niej Kasia sprowadzi na ziemię gościa z odległego świata, który będzie mógł stać się jej największym przyjacielem, ale także źródłem wielu problemów i przygód.

To nie jest zwykła książka, jak wszystkie inne. W tej książce to Czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominająca bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść, a tę można czytać wielokrotnie.

[opis wydawcy]
Jak wytresować Cthulhu #01: Magia dla początkujących Jak wytresować Cthulhu #01: Magia dla początkujących Jak wytresować Cthulhu #01: Magia dla początkujących


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-