baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Biały Piasek - spotkanie ze scenarzystą Brandonem Sandersonem


18 marca o godz. 12:00 w warszawskim empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122) oraz 21 marca o godz. 18:00 w krakowskim empiku Bonarka (ul. Kamieńskiego 11) odbędą się spotkania z Brandonem Sandersonem, który jest między innymi scenarzystą komiksu "Biały Piasek".
„Biały piasek” (Wydawnictwo Mag) to nowa, pełna przygód i magii saga autorstwa Brandona Sandersona. Na planecie Taldain legendarni mistrzowie piasku ujarzmiają tajemne moce i w spektakularny sposób manipulują piaskiem. Ale kiedy w wyniku spisku zostają wymordowani, najsłabszy spośród nich, Kenton, wierzy, że jako jedyny ocalał. Otoczony przez wrogów zawiera niespodziewany sojusz z Khriss – zagadkową kobietą z Cieniostrony, która skrywa własne tajemnice. Zapraszamy na spotkanie z autorem tej fantastycznej opowieści.

18 marca, godz. 12:00
empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

21 marca, godz. 18:00
empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11


Biały Piasek #01

Biały Piasek #01

Scenariusz: Brandon Sanderson, Rik Hoskin
Rysunki: Julius Gopez
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2017
Seria: Biały Piasek
Tytuł oryginału: White Sand
Tłumaczenie: Anna Studniarek
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 160
Cena: 59 zł
Wydawnictwo: MAG
ISBN: 978-83-7480-731-9

Nowa saga autorstwa Brandona Sandersona, pełna przygód i magii. Na planecie Taldain legendarni mistrzowie piasku ujarzmiają tajemne moce i w spektakularny sposób manipulują piaskiem. Ale kiedy w wyniku spisku zostają prawie wszyscy wymordowani, ostatni z nich, Kenton, otoczony przez wrogów, zawiera niespodziewany sojusz z Khriss – zagadkową kobietą z Cieniostrony, która skrywa własne tajemnice.

Biały Piasek to kluczowy, wcześniej niepublikowany element rozrastającego się uniwersum cosmere Brandona Sandersona. Tekst został zaadaptowany przez Rika Hoskina (Mercy Thompson), z rysunkami Juliusa Gopeza i kolorami Rossa Campbella. Imponująca nowa saga dla miłośników fantastyki i przygód łączy wspaniałą stronę wizualną z typowym dla Sandersona podejściem do systemów magii.

[opis wydawcy][Ystad za Event FB, Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-