baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Radiant! spotkanie dotyczące nowej francuskiej mangi


W sobotę 11 marca o godzinie 18:00 w warszawskim Centrum Popkultury Yatta.pl (ul. Hoża 19) odbędzie się premiera pierwszej części komiksu francuskiej mangowej serii "Radiant". Spotkanie będzie prowadzone przez redakcję wydawnictwa Okami.
Spotkanie poprowadzi redakcja Wydawnictwa Okami.
-
I spadł z nieba deszcz potworów, a razem z nim egzemplarze pierwszego tomu polskiej edycji „Radianta”!

Z tej okazji serdecznie zapraszamy na premierę komiksu Tony'ego Valente, organizowaną przez Wydawnictwo Okami i Yatta.pl : Centrum Popkultury, gdzie pogadamy o shounenach i o tym, czy Francuz faktycznie może zrobić dobrą mangę.

20170311yatta

Zabierzcie swoje tykwy, broń i pierzaste rękawice!
Do zobaczenia przy ul. Hożej 19 o godzinie 18:00 w sobotę 11 marca.Radiant #01

Radiant #01

Scenariusz: Tony Valente
Rysunki: Tony Valente
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2017
Seria: Radiant
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 125x185 mm
Stron: 184
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Okami

Ten nawiązujący do klasycznych shonenów tytuł skradł nasze serca, nie tylko uderzając w przyjemne struny nostalgii, puszczając oko do takich serii jak Dragon Ball i Naruto czy nieco młodszy Fairy Tail, lecz także poprzez poczucie humoru autora i kreskę godną najbardziej uznanych mangaków.

To czas, kiedy niebo wali się na głowy. Nemezis, potwory nieznanego pochodzenia, spadają na ziemię niczym deszcz, niszcząc wszystko, co znajdą na swej drodze. Tylko czarownicy, odmieńcy i wyrzutki społeczeństwa, wydają się dysponować mocą zdolną zatrzymać tę nawałnicę.

Seth, młody adept wiedzy tajemnej, za wszelką cenę pragnie odnaleźć i zdławić źródło wrogiej potęgi, zwane Radiantem. Jednak śladem chłopca podąża Inkwizycja żywo interesująca się jego magicznym potencjałem. Czy Seth zdoła ocalić świat, który boi się go i nienawidzi?

[opis wydawcy]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-