baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty Bodypainting - Komiks


W niedzielę 5 lutego w godzinach 12:00 - 14:00 w warszawskim Punkcie Kultury TreleMorele (ul. Wiśniowa 50) odbędą się warsztaty Bodypaintingu, których tematem będzie Komiks.
Podczas pierwszego spotkania z cyklu, wkroczymy w świat komiksu. Będziemy mieli okazję zmienić tożsamość i stworzyć własne alter ego wzorowane na klasycznych lub wymyślonych bohaterach. Być może, fotografie wykonanych własnoręcznie na sobie samych prac będą świetną alternatywą dla zwykłych zdjęć na portalach społecznościowych.

20170205trelemorele

Bodypainting (malowanie ciała) to nie tylko sztuka, lecz także świetna zabawa. Jej niezwykłość polega na możliwości przeobrażenia ludzkiej twarzy i ciała w żywy obraz, arcydzieło.

Warsztaty poprowadzi Klaudia Szymańska absolwentka Międzynarodowego Studium Dziewulskich. Praktykę malarską zdobywała między innymi za kulisami Teatru Narodowego oraz na planie reklam czy programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami. Malowanie ciała (i nie tylko) to dla niej odskocznia od życia codziennego, a zarazem pasja, którą pragnie dzielić się z innymi.

Niedziela, 5 lutego 2017, godz. 12.00-14.00
zapisy / cena: 30 pln/os. (minimalny wiek uczestników: 14 lat)
ilość miejsc ograniczona[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-