baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Komiks, czyli ferie dla dzieci i młodzieży - Janusz i Niewiadomski


We wtorki 14 i 21 lutego w Fotoplastikonie Warszawskim (al. Jerozolimskie 51) odbędą się warsztaty komiksowe prowadzone przez Grzegorza Janusza i Tomasza Niewiadomskiego.
FERIE ZIMOWE W FOTOPLASTIKONIE WARSZAWSKIM:

13.02, 20.02 PONIEDZIAŁEK Z POLAROIDEM
11.00 – 12.30 grupa młodsza 6-9 lat
13.00 – 15.00 grupa starsza 10-15 lat
Pierwsze warsztaty w czasie ferii zimowych będą poświęcone fotografii natychmiastowej, czyli polaroid. Uczestnicy będą mieli możliwość pobawić się w fotografów, przygotować sesję fotograficzną, a na efekty swojej pracy nie będą musieli długo czekać. Poza tym poznają aparat polaroid i zobaczą, jak w kilka sekund tworzy się zdjęcie, które będą mogli zabrać do domu.
Warsztaty poprowadzą zawodowi fotografowie, którzy wiedzą wszystko o aparatach i świetnych zdjęciach. W pierwszym tygodniu gościć będzie u nas Jacek Bonecki, który jest autorem książek o fotografii oraz gier dla dzieci i młodzieży, m.in. "Tajemnice fotografii". Kolejne zajęcia przygotuje dla uczestników Rafał Siderski, który swoje prace publikował m.in. w Kulturze, Przekroju, Newsweek Polska czy Sukcesie.
Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629 60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl

14.02, 21.02 WTORKI Z KOMIKSEM
11.00 – 13.00 – wiek uczestników 10-15 lat
Zajęcia będą poświęcone tworzeniu komiksów o „Superbohaterach”. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy zaczną od nauki rysowania i ożywiania postaci, dobierania tła, układania historii oraz nauczą się, jak pomysł przekuć w dzieło. Na kolejnych warsztatach, przy użyciu plasteliny i pudełek, stworzą komiks trójwymiarowy.
Prowadzący poświęcą również czas na korektę i podpowiedzi do gotowych komiksów przyniesionych przez uczestników.
Warsztaty poprowadzą rysownik Tomasz Niewiadomski oraz scenarzysta Grzegorz Janusz.
Wstęp wolny po rejestracji pod nr tel. 22 629 60 78 lub e-mailem: rejestracjafw@1944.pl


ZAPRASZAMY


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-