baner Waneko

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Noc Książki. Komiks


Dzisiaj - 8 grudnia - o godzinie 19:00 w ramach projektu Małopolska Noc Książki w Klubie Jagiellońskim (Kraków, Rynek Główny 34) rozpocznie się spotkanie dotyczące komiksu.
Przed nami ostatnia w tym roku kalendarzowym, długo wyczekiwana Noc Książki! Tym razem zapraszamy do Klubu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie weźmiemy na warsztat tak lubiany i popularny ostatnimi czasy... KOMIKS!

20161208nocksiazki

Na spotkaniu poruszymy tematykę funkcjonowania motywów literackich w komiksie, a także dowiemy się od naszych specjalistów, jak twórcy komiksów przedstawiają historię.

*HARMONOGRAM WYDARZENIA*
(19.00) Warsztaty komiksowe + wymiana książek
(20.00) I panel – Literatura a komiks. Literatura w komiksie
(21.00) II panel – Polski komiks historyczny – czyli jak współcześni twórcy komiksowi opowiadają o historii?

20161208nocksiazkiPLAKAT

>a href="https://docs.google.com/forms/d/1mSwJQqE-SbHfPqiS_TbdMHmoU5e_pVT-OTaMtawBMQs/viewform?edit_requested=true">Już wkrótce pojawią się zapisy na warsztaty!

*Co to jest Noc Książki?*
Noc Książki. Komiks jest częścią projektu Noc Książki, realizowanego przez Klub Jagielloński od 2015 roku i mającego na celu promocję czytelnictwa oraz literatury wśród mieszkańców Krakowa i okolic. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w Pracowni Klubu Jagiellońskiego przy krakowskim Rynku Głównym 34.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-