baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Około literatury… o komiksie dla początkujących


W piątek 18 listopada o godzinie 18:30 w łódzkiej Piwnicy Artystycznej Przechowalni (ul. 6 sierpnia 5 ) odbędzie się spotkanie z cyklu Około Literatury poświęcone komiksowi - "o komiksie dla początkujących)
Zapraszamy na 18 spotkanie z cyklu około literatury.

Na kolejnym spotkaniu powracamy do sztuk wizualnych, aby tym razem zająć się komiksem.

Jak się okazuje bardzo wiele osób interesujących się filmem czy literaturą fantastyczną ma niewielkie pojęcie o tym co się dzieje w komiksie, jakich autorów i jakie tytuły warto poznać.

Wobec tego wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś na ten temat, serdecznie zapraszamy na spotkanie na którym zaprezentujemy przegląd najciekawszych i najważniejszych komiksów fantastycznych (ale nie tylko) - zarówno tych amerykańskich jak i europejskich i odpowiemy na pytania “a od czego warto zacząć czytać” i przedstawimy pokrótce jakich autorów warto poznać.

Gościem spotkania będzie Damian Maksymowicz - publicysta, redaktor serwisu DC Maniak, autor artykułów popularyzujących komiks m.in. w “Nowej Fantastyce”, prowadzący cykl spotkań United States of Comics we współpracy z American Corner Biblioteki Uniwersyteckiej w Łodzi.

Jak zawsze wstęp wolny.

Grupa Około literatury: FB Około literatury
Piwnica Artystyczna Przechowalnia: przechowalnia.art.pl


[Ystad za Event FB]


Komentarze

Możliwość komentowania tego tekstu jest wyłączona