NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Plener Kosobudki 01 - Kadr i montaż w komiksie


Od jutra do niedzieli 6 listopada w Miejscu Aktywności Twórczej w Kosobudkach (Kosobudki 3) odbędzie się trzydniowy plener - warsztaty z Krzysztofem Gawronkiewiczem i Szymonem Telukiem "Kadr i montaż w komiksie". Koszt 220 zł (w cenie nocleg i wyżywienie).
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY KOMIKSU Z KRZYSZTOFEM GAWRONKIEWICZEM I SZYMONEM TELUKIEM

TEMAT: Kadr i montaż w komiksie
4-6 listopad
ZAPISY I INFORMACJE: aeroplan@wp.pl , 601981259

2016104kosobudki

Warsztaty adresujemy do osób, których droga jest nierozerwalnie związana z komiksem i ilustracją oraz adeptów, którzy chcieliby poczynić pierwsze kroki w ww dziedzinach. Zapraszamy również każdego kto rysuje,maluje,tworzy komiksy i ilustracje lub prace koncepcyjne na potrzeby gier i filmów. Wcześniejsze doświadczenie nie ma znaczenia. Wśród osób uczestniczących spodziewamy się także absolwentów i studentów kierunku Ilustracja i komiks z elementami concept art na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz Kursu komiksu i podstaw ilustracji organizowanego od 4 lat w Ośrodku Postaw Twórczych we Wrocławiu. Jeśli się zastanawiacie czy podjąć kształcenie w tym kierunku można będzie poradzić się absolwentów oraz zapytać o szczegóły prowadzących.
Warsztaty odbędą się w odludnej osadzie w województwie Lubuskim, w ośrodku plenerowym KOSOBUDKI 3
facebook.com/Kosobudki-3
Szczegóły dotyczące dojazdu poniżej.

Podczas warsztatów będziemy kompleksowo zajmować się tematem kadru i kompozycji w komiksie ale nie tylko. Wiedza z tego zakresu pokrywa się z podobnymi zagadnieniami z dziedziny malarstwa, filmu, ilustracji czy fotografii.
Wybitny twórca komiksów, rysownik Krzysztof Gawronkiewicz zwany także mistrzem czerni i bieli, poprowadzi rozmaite ćwiczenia związane z pracą nad kadrem oraz oddawaniem przestrzeni w rysunkach za pomocą czerni i bieli. W formie wykładów i prezentacji będzie go również wspierał Szymon Teluk, który oprócz teorii omówi kwestie kompozycji i doboru kadru w odniesieniu do konkretnych przykładów. Przewidujemy także indywidualne omówienie prac uczestników, które przywiozą ze sobą.
Po kolacji część integracyjna i pokazy filmowe.

Startujemy w piątek o godzinie 20:00 ale pierwszych gości spodziewamy się już od 17:00. Kończymy w niedzielę o 15:00. W cenie pleneru wyżywienie i nocleg. Posiłki wegańskie - dwa śniadania, kolacja i obiadokolacja. Noclegi na piętrze w dwóch pokojach 5 osobowych i wspólnej sali noclegowej (5 miejsc). Prosimy o zabranie śpiworów.
koszt całości: 220zł za os. limit uczestników: 15 (min. 10)
Zapewniamy materiały rysunkowe ale można zaopatrzyć się w duże bloki techniczne, ołówki, cienkopisy itp.

Adres: Kosobudki 3, gmina Łagów, powiat Świebodziński, woj, Lubuskie
Dojazd autem: Z drogi nr92 Poznań - Świecko w miejscowości Koryta kierujemy się na południe w las. Połatany asfalt, potem 100letni bruk a na końcu szutr. Samochody o obniżonym zawieszeniu nie poradzą. kosobudki.pl
Na pewno będą jechały dwa auta puste z Zielonej Góry. Pierwsze ok 16:30
Dla niezmotoryzowanych:
Komunikacja publiczna do Świebodzina. Dalej wyjedziemy po Was.
z Wrocławia z przesiadką w Zielonej Górze
pociąg 12:56 - 15:56 i pks 16:15 - 17:16
pociąg 14:36 - 17:34 i pks 18:25 - 19:30
pks 15:30 - 18:57 i pks 19:13 - 20:00
z Zielonej góry autobusy co godzinę.
z Poznania pociąg 16:30 - 17:24
ZAPRASZAMY!


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-