baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Pokój emocji: smutek - wernisaż i warsztaty: Katarzyna Szaulińska


W piątek 28 października o godzinie 18:00 w lubelskim Domu Słów (ul. Żmigród 1/ Królewska 17) odbędzie się wernisaż trzeciej wystawy z serii "Komiksowy pokój emocji", której tematem będzie "smutek". Wystawę będzie można oglądać do 10 listopada. W sobotę o godzinie 11:00 odbędą się warsztaty z Katarzyną Szaulińską (koszt - 5 złotych).
Pokój emocji: smutek - wernisaż i warsztaty

Zapraszamy do spotkania z Katarzyną Szaulińską, która od najbliższego piątku będzie rezydentką "komiksowego pokoju emocji" w Domu Słów.

Otwarcie wystawy: 28.10 (piątek) g. 18:00
Warsztaty: 29.10 (sobota) 11:00 -13:00
Warsztaty płatne 5pln. Zapisy: maciejaszek [at] gmail.com

20161028lublin

AUTORKA:
Niegdyś rysowniczka edukacyjnych zinów, obecnie lekarz psychiatra. Scenarzystka albumu "Czarne fale"
czarnefale.blogspot.com

WARSZTATY:
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie zdjęć z dzieciństwa, które wiążą się z ważnymi dla nich momentami w życiu, którym towarzyszył smutek - niekoniecznie jako jedyna emocja.
W trakcie warsztatów będziemy wspólnie malować albo rysować smutek, zastanawiać się nad tym, jak bardzo jest on potrzebny, wpleciony w różne momenty życia i związany z relacjami z ważnymi ludźmi.
W związku z tym, że prowadząca jest lekarzem specjalizującym się w psychiatrii, elementem warsztatu będzie również edukacja na temat różnic pomiędzy zdrowym smutkiem a depresją i opowieść o tym, na czym polega psychoterapia.
Są to warsztaty, a nie zajęcia psychoterapeutyczne, prowadząca prosi więc o taki dobór zdjęć, który nie będzie kojarzył się z najtrudniejszymi wydarzeniami w życiu.

WYSTAWA:
Warsztaty towarzyszą wystawie obrazów przedstawiających namalowane akrylem kopie zdjęć z dzieciństwa i wczesnej młodości autorki i bliskich jej osób.


[Ystad za teatrnn.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-