baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Tomkiem Grządzielą w Gdańsku


Dzisiaj o godzinie 18:00 w gdańskiej Bibliotece Manhattan (Al. Grunwaldzka 82) odbędzie się spotkanie z Tomaszem "Spellem" Grządzielą wokół jego ostatniego komiksu "Przygody Stasia i Złej Nogi" (wyd. kultura gniewu).
Spotkanie autorskie ze Spellem!

Będziemy rozmawiać o niedawno wydanych "Przygodach Stasia i Złej Nogi", projektach, nad którymi obecnie pracuje Spell i znając go, milionie losowych rzeczy.

Po spotkaniu można będzie otrzymać rysunek i wpis do komiksu od autora.

Na miejscu będzie możliwość zakupienia komiksu (w cenie promocyjnej!). Uwaga! Liczba egzemplarzy ograniczona!

Zapraszamy!Przygody Stasia i Złej Nogi

Przygody Stasia i Złej Nogi

Scenariusz: Tomasz Grządziela
Rysunki: Tomasz Grządziela
Wydanie: I
Data wydania: Sierpień 2016
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165 × 165 mm
Stron: 100
Cena: 34,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-64858-40-6

Staś i Zła Noga – takiego duetu jeszcze w komiksie nie było!

Staś to chłopiec poruszający się na wózku inwalidzkim, który swoje fizyczną niepełnosprawność rekompensuje absolutnie szaloną wyobraźnią. Zła Noga to przyczyna zdrowotnych kłopotów chłopca, ale też jego najlepsza przyjaciółka i towarzyszka szalonych przygód. Jest jeszcze mama. Mama się martwi, a jednak wierzy, walczy i poddaje, bezwarunkowo kocha. Ich słodko-gorzkie perypetie wywołują uśmiech, wzruszają, a czasem wprawiają w zakłopotanie. Bo co odpowiedzieć Złej Nodze, która chce zostać kosmonautą? „Przygody Stasia i Złej Nogi” to nowy album Tomasza Grządzieli, autora „Ostatniego przystanku” i jednego z najbardziej utalentowanych młodych polskich twórców komiksów.
Przygody Stasia i Złej Nogi Przygody Stasia i Złej Nogi Przygody Stasia i Złej Nogi Przygody Stasia i Złej Nogi Przygody Stasia i Złej Nogi Przygody Stasia i Złej Nogi


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-