baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wystawa: Kamil Pietruczynik - komiks i ilustracja


W środę 14 września 2016 r. o godz. 17.00 w gmachu Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze (al. Niepodległości 15) odbędzie się wernisaż wystawy "Kamil Pietruczynik - komiks i ilustracja" z udziałem autora. Wystawę będzie można oglądać do 20 października.
Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze
Galeria Twórców Galera
i Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra

zapraszają na otwarcie wystawy

Kamil Pietruczynik
KOMIKS I ILUSTRACJA

Wernisaż, z udziałem Autora, odbędzie się w środę, 14 września 2016 r. o godz. 17.00 w gmachu Muzeum, al. Niepodległości 15.

Kamil Pietruczynik - (ur. 1983 r. w Kożuchowie) artysta plastyk; grafik, malarz i rysownik. Ilustrator komiksów, plakatów, książek i płyt muzycznych. Studiował grafikę i malarstwo na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego.

www.kamilpietruczynik.art.pl

20160914zielgor

Kamil Pietruczynik proponuje nam sztukę fantastyczną na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno strony technicznej, warsztatowej - Artysta swobodnie łączy media tradycyjne i cyfrowe, jak i samych tematów przedstawień. Znajdziemy tu gatunkowe konwencje, zabawy z popkulturą, ale i prace poważniejsze o nieoczywistej formie i symbolice. Ilustracje Kamila mają swój wyrazisty, rozpoznawalny styl, widoczny na pierwszy rzut oka także w pracach powstałych na zlecenie - okładkach książek czy płyt. Jest to styl żywy, drapieżny, fascynujący...

Igor Myszkiewicz
kurator wystawy

Wystawa potrwa do 20 X 2016 r.
Współpraca: Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra

Muzeum Ziemi Lubuskiej
al. Niepodległości 15
65-048 Zielona Góra
68 327 23 45
muzeum@mzl.zgora.pl
www.mzl.zgora.pl[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-