Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksu, karykatury i tworzenia bohatera fikcyjnego w Krakowie


Do piątku 15 lipca w godzinach 15:30-20:00 w ramach "Lata w Ogrodzie" w krakowskim Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana (ul. Krupnicza 38) odbywają się warsztaty komiksu, karykatury i tworzenia bohatera fikcyjnego.
Zapraszamy na LATO W OGRODZIE!
11 VII
08.07.2016

"Niedźwiedź" wg Czechowa w plenerze oraz warsztaty komiksu, karykatury i tworzenia bohatera fikcyjnego - w najbliższy poniedziałek (11 lipca) rozpoczynamy lipcową odsłonę "Lata w ogrodzie". To cykl bezpłatnych wakacyjnych propozycji odbywających się w naszym ogrodzie przy Krupniczej 38, skierowanych do dzieci, młodzieży i rodziców.

20160711krakowwogro

Na warsztaty komiksu, karykatury i tworzenia bohatera fikcyjnego zapraszamy od poniedziałku do piątku (11-15 lipca) w godzinach 15:30-20:00. Z kolei w poniedziałek, wtorek i środę (11-13 lipca) o godz. 20:30 będzie okazja obejrzeć plenerową wersję spektaklu "Niedźwiedź" wg Czechowa w reżyserii Anny Kamykowskiej i w wykonaniu aktorów Studia T działającego w Centrum Młodzieży. Wstęp na warsztaty i spektakle jest wolny; nie trzeba się na nie zapisywać - wystarczy po prostu przyjść do naszego ogrodu przy Krupniczej 38.

Uwaga: w razie deszczu zarówno warsztaty, jak i spektakle odbędą się w budynku CM przy Krupniczej 38 (sala teatralna).

Druga odsłona "Lata w ogrodzie" odbędzie się w dniach 22 sierpnia-3 września. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się między innymi: fitness na trawie, Otwarta Scena Letnia (wspólne tworzenie i prezentacja widowiska scenicznego), fotoatelier, rodzinne muzykowanie w trawie, przegląd filmowy "nastoLETNIE kino w Paradoksie" oraz Krakowska Olimpiada Gier Podwórkowych.


[Ystad za cmjordan.krakow.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-