NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Mamo, Tato - do teatru! Warsztaty komiksu


W niedzielę 5 czerwca o godzinie 18:45 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (ul. Wojciecha Bogusławskiego 1) odbędą się warsztaty komiksowe dla dzieci w wieku 4-12 lat "Mamo, Tato - do teatru!". Koszt 10 złotych.
Zapraszamy na kolejną odsłonę "Mamo, Tato - do teatru!". Chcesz wyjść do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? Teatr Szekspirowski przybywa z pomocą!

Gdański Teatr Szekspirowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, którzy pragną wybrać się do Teatru Szekspirowskiego, a jednocześnie nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom. Podczas dwóch czerwcowych spektakli, zagwarantujemy Waszym pociechom świetną i rozwijającą zabawę.

5 czerwca, godz. 18:45
WARSZTATY KOMIKSU
podczas spektaklu "Welcome Home Boys" Kinoteatru Mumio
liczba miejsc: 20 osób

mamotatodoteat2016

Kiedy powstał pierwszy komiks? Dlaczego mangę czyta się od prawej do lewej strony? Czy Koziołek Matołek to postać filmowa czy komiksowa? Jak nazywała się pierwsza komiksowa superbohaterka? Na te i wiele innych pytań odpowiemy wspólnie z dziećmi podczas zajęć na temat Komiksu. Sala warsztatowa na czas zajęć zamieni się w pracownie rysowników, którzy wspólnie stworzą nową komiksową superprodukcję.

Zajęcia poprowadzi Anna Balkiewicz studentka Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej Uniwersytetu Gdańskiego. Koordynuje ona cykl spotkań filmowych Kino pod Paragrafem organizowanych przy Wydziale Prawa i Administracji UG. Współpracuje z kinami studyjnymi, m.in. w Elblągu i Braniewie, prowadząc spotkania DKF oraz zajęcia związane edukacją filmową dzieci i młodzieży.

Zajęcia zaplanowane są dla dzieci w wieku 4-12 lat.
Informacja o biletach:
Zapisy prowadzą kasy biletowe:
- mailowo: bow@teatrszekspirowski.pl (w temacie maila prosimy napisać: Mamo, Tato - do Teatru!)
- telefonicznie: 58 351 01 01
- koszt udziału w zajęciach: 10 zł.

Dzieci prosimy przyprowadzić do wejścia dla aktorów (od strony ul. Zbytki).
Zajęcia odbywać się będą w Sali 2.68.
Udział dziecka należy potwierdzić najpóźniej dzień przed spektaklem.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji, który dostępny jest w kasie.[Ystad za kultura.trojmiasto.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-