NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w Piotrkowie Trybunalskim


Jutro - 5 maja - w MBP w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Jerozolimska 29) w godzinach 14:00-16:30 odbędą się warsztaty komiksowe prowadzone przez Szymona Teluka. Są jeszcze wolne miejsca.
Wszystkich w wieku 9-99 lat zapraszamy na warsztaty komiksu z Szymonem Telukiem! Zapisy już ruszyły!

Jak stworzyć scenariusz i narysować krótki komiks? Jak powstały "Pingwiny z Madagaskaru", "Spongebob", "Avengers" i wielu innych? Wszystkich zain­tere­sowa­nych­ sztuką komiksu zachęcamy do udziału w zajęciach!

Warsztaty skierowane do całych rodzin odbędą się 5 maja 2016 r. w godzinach 14.00-16.30 w Oddziale dla Dzieci MBP, ul. Jerozolimska 29. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp na warsztaty jest wolny. Dzieci w wieku 6-8 lat zapraszamy z opiekunami. Na zajęcia można się zapisywać do 20 kwietnia 2016 r. pod numerem telefonu: 44 646 43 59 wew. 24 bądź osobiście w Oddziale dla Dzieci.

Szymon Teluk - malarz, rysownik, ilustrator. Jako twórca posługuje się głównie piórkiem i kolorem nakładanym w programie graficznym. Tworzy także w technice olejnej. W przeciwieństwie do autorskich cykli malarstwa i rysunku, które balansują na granicy abstrakcji i minimalizmu, jego ilustracja jest figuratywna i narracyjna, powstaje często w wyniku współpracy z pisarzami, muzykami oraz na potrzeby reklamy i stron internetowych. Od lat rysuje karykatury oraz tworzy wizualizacje i concept-arty na potrzeby gier, eventów oraz reklamy. Wspó­łorg­aniz­ował­ jako rysownik i koordynator części artystycznej wiele imprez masowych, eventów oraz kampanii reklamowych. Współtworzył m.in. znaną postać Kapitana Niepalnego. Prowadzi warsztaty komiksu, ilustracji i karykatury. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Nagradzany kilkukrotnie w konkursach na komiks i ilustrację.20160505piotrkow

[Ystad za MBP Piotrków trybunalski FB, w.bibliotece.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-