Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bezpłatne warsztaty komiksowe dla dzieci i młodzieży w Żorach


Miejski Ośrodek Kultury w Żorach (ul. Dolne Przedmieście 1) zaprasza dzieci i młodzież w poniedziałki i piątki w terminie 11-29 kwietnia oraz w piątek 6 maja na bezpłatne warsztaty komiksowe prowadzone przez Gabriele Becle i Zbigniewa Tomeckiego.
O tym, jak zabrać się za stworzenie własnego komiksu, jak rysować postacie oraz tworzyć scenariusz będzie można dowiedzieć się podczas warsztatów komiksowych dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Warsztaty będą częścią projektu „Animacja - Kreacja. Międzypokoleniowy warsztat animacyjno – komiksowy”.

Podczas warsztatów komiksowych uczestnicy poznają takie zagadnienia jak: storyboard, kompozycja planszy, podstawy rysunku oraz tworzenie postaci i świata. W części praktycznej miłośnicy komiksów będą realizowali swoje pomysły i projekty pod okiem animatorów - Gabrieli Becli i Zbigniewa Tomeckiego. Powstałe w efekcie komiksy zostaną wydrukowane, jako album z komiksami.

Warsztaty będą odbywały się w poniedziałki i piątki, w terminie od 11-29 kwietnia, w godzinach od 16:30 – 19:00 oraz w piątek 6 maja o godzinie 16:00. Zajęcia organizowane będą w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Zapisy pod nr tel: 32 43 42 436 lub 32 43 41 993 wew.14. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


20160411zory

[Ystad za zory.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-