NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Szkolenie dla nauczycieli: Komiks jako forma wizualizacji informacji


Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim (Osiedle 1 Maja 16A) zaprasza nauczycieli wszystkich etapów kształcenia na 14 grudnia na godzinę 16:00 na szkolenie "Komiks jako forma wizualizacji informacji". Koszt za 5 godzin lekcyjnych - 50 złotych. Zgłoszenia należy wysłać do 12 grudnia.
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim zaprasza
nauczycieli wszystkich etapów kształcenia na szkolenie:
Komiks jako forma wizualizacji informacji

Obrazek i tekst przemawiają szybciej do uczniów niż zwykły tekst pisany.

Komiksy zawsze były ciekawą formą wyrazu. Taka forma wizualizacji ułatwia często przyswajanie informacji i jest atrakcyjniejszą formą nauki. Obrazek i tekst przemawiają dużo szybciej do uczniów niż zwykły tekst pisany. Są one alternatywą zadań domowych oraz notatek z różnych przedmiotów. Do wykorzystania praktycznie na wszystkich etapach edukacji.
Aplikacje: ToonDoo, Pixton, StoryboardThat, Makebeliefscomic, ToonyTool
Prowadząca: Marta Florkiewicz-Borkowska
Termin: 14 grudnia 2015 r
Godzina: 16.00 (czas trwania 5h lekcyjnych)
Miejsce: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim
Zgłoszenia do dnia 12 grudnia 2015 r
Koszt: 50 zł
Zapisy poprzez formularz rejestracji na stronie www.podn.wodzislaw.pl

Prowadząca:
Marta Florkiewicz-Borkowska jest nauczycielką języka niemieckiego i zajęć praktycznych w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach. Trenerka edukacyjna, ekspertka CEO, edukator w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, prelegentka na wielu konferencjach edukacyjnych, autorka licznych artykułów dotyczących wykorzystywania nowoczesnych technologii w nauczaniu, studentka arteterapii, należy do społeczności nauczycieli SuperBelfrzy RP. Prowadzi własny blog DeutschFun oraz blog zajęcia techniczne – handmade[Ystad za podn.wodzislaw.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-