baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksu improwizowanego


W piątek 4 grudnia o godzinie 18:00 ramach FEM Fest II w warszawskiej Klubojadalni Eufemia (Krakowskie Przedmieście 5) odbędą się darmowe warsztaty komiksu improwizowanego prowadzone przez Beatę Sosnowską. Obowiązują zapisy.
W ramach FEM Fest II zapraszamy na warsztat komiksu improwizowanego w piątek 4.12 o 18.00 do Eufemii.

Tytuł Warsztatu: „ZAPRASZAM”
Zmierz się ze swoimi uprzedzeniami, skonfrontuj swoje racje z mainstreamowym przekazem. Użyj rysunku, kolażu, linii dla wyrażenia swoich poglądów. Dlaczego komiks improwizowany? Bo niczego z góry nie zakłada, nie ma scenariusza, ani ścisłej reguły gatunkowej. Jest swobodną wypowiedzią i pracą nad zastanym tematem.

Warsztat potrwa 2,5 godziny, jest za darmo, materiały będą na miejscu!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!! Zgłoszenia udziału mailowo na adres: femfest[ at] riseup.netProwadzenie: Beata Sosnowska – graficzka, malarka, rysowniczka komiksów i ilustracji, multimedialna poetka, realizatorka filmowa. Członki dziewczyńskiego kolektywu rysunkowego Dream Team, comicdreamteam.com. W swoim dorobku ma realizację multimedialnego tomiku poezji, windyproject.pl, udział w wystawach i performensach. Współpracowała z UFĄ, Pomadą, Porozumieniem Kobiet 8 Marca i innymi organizacjami pozarządowymi. Obecnie zajęła się rysowaniem komiksów o tematyce LGBT i społecznej.
beatasosnowska.pl

Warsztatowi będzie towarzyszyła desantowa, bo jednodniowa wystawa prac Beaty Sosnowskiej, będących wynikiem jej udziału w warsztacie prowadzonym przez Patrycje Dołowy i Marię Porzyc „Muranów_Polifonie”.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-