NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Malutki Lisek i Wielki Dzik - spotkanie z autorką


W niedzielę 15 listopada w restauracji Solec 44 (ul. Solec 44) w godzinach 13:00-16:00 odbędzie się spotkanie z Bereniką Kołomycką wokół komiksu "Malutki Lisek i Wielki Dzik", na które składać się będą warsztaty powadzone przez autorkę oraz spotkanie autorskie.
15 listopada (niedziela) serdecznie zapraszamy do Solec 44 na spotkanie z autorką komiksu "Malutki Lisek i Wielki Dzik" - Bereniką Kołomycką. Będą warsztaty, malowanki i autografy. Dla głodnych, nie tylko wrażeń artystycznych, specjalne menu przygotuje szef kuchni Aleksander Baron - pysznie i klimatycznie !

Kto jeszcze nie nabył książeczki - będzie okazja, będzie promo !
Komu, komu ?:)PROGRAM:

13.00 - Malutki Lisek i Wielki Dzik czekają na Was z otwartymi łapkami, chodźcie, chodźcie !

13.15-14.00 - warsztaty z Bereniką Kołomycką dla najmłodszych czytelników (malowanki !)

14.00-16.00 - spotkania, rozmowy, degustacje :)

Jesienno-zimowe wieczory z Malutkim Liskiem i Wielkim Dzikiem staną się zdecydowanie cieplejsze ( a w sercu na pewno). Przybywajcie tłumnie, zabierzcie ze sobą rodzinę, dzieciaki, znajomych i przyjaciół królika :) Miejsca nie zabraknie.

Konkursy, niespodzianki i zdjęcia przysmaków niebawem na naszej stronie- zapraszamy do śledzenia fanpage'a www.facebook.com/malutkilisek

Do zobaczenia !Malutki Lisek i Wielki Dzik

Malutki Lisek i Wielki DzikScenariusz: Berenika Kołomycka
Rysunki: Berenika Kołomycka
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2015
Seria: Konkurs im. Janusza Christy
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 215x290 mm
Stron: 48
Cena: 24,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328110922


Pięknie namalowana opowieść dla młodszych dzieci o sile przyjaźni.

Malutki Lisek żyje samotnie Tutaj –- pod jabłonką na odległych wzgórzach. Jest szczęśliwym zwierzątkiem, które zajmuje się tylko sobą i swoimi lisimi sprawami. Jednak pewnego dnia pojawia się Wielki Dzik. Lisek jeszcze nie wie, że wraz z przybyszem nadszedł czas zmian, przygód i wędrówki do krainy Tam. Czy Malutki Lisek jest gotowy na to wszystko? I czy jest gotowy na niespodziewaną przyjaźń z nieznajomym?

Autorką komiksu jest Berenika Kołomycka, graficzka, ilustratorka i projektantka. Stworzyła rysunki do komiksów Wykolejeniec (scen. Grzegorz Janusz) i Tej nocy dzika paprotka (scen. Marzena Sowa).

Album powstał jako rozwinięcie krótkiej historii nagrodzonej w drugiej edycji „Konkursu imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci”.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Malutki Lisek i Wielki Dzik Malutki Lisek i Wielki Dzik Malutki Lisek i Wielki Dzik
[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-