baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

5. urodziny Mydło Zin + wernisaż wystawy + dobra zabawa!


W czwartek 5 listopada od godziny 18:00 w Czułym Barbarzyńcy w Krakowie (Brzozowa 15) rozpoczną się obchody piątych urodzin Mydło Zin, na których będzie można porozmawiać z autorami, obejrzeć wystawę prac i zjeść urodzinowy tort.
Serdecznie zapraszamy Was na piąte urodziny magazynu Mydło Zin, które odbędą się 5 listopada (tj. czwartek) w Czułym Barbarzyńcy przy ul. Brzozowej 15 w Krakowie!

Imprezie towarzyszyć będzie wernisaż oryginalnych plansz komiksowych, które ukazały się drukiem w Mydle na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Będziecie mieli okazję zobaczyć prace m.in. Anny Krztoń, Mai Demskiej, Piotra Wymysłowskiego, Joanny Wojniłki, Weroniki Banasińskiej, Konrada Peszki, Szymona Szelca czy Jakuba Grocholi.Spotkacie nas - redaktorów - jak również autorów, których twory prezentowaliśmy w zinie. Wszyscy chętnie wrysują się i wpiszą do Waszych Mydeł!

Dodatkową atrakcją będzie stanowisko (specjalny stoliczek), przy którym będziecie mogli obejrzeć wszystkie dotychczas wydane przez nas publikacje (także te, których nakład już się wyczerpał). Dla chętnych stworzymy możliwość zakupu naszych komiksów w specjalnych promocyjnych cenach. Planujemy też premierę nowych albumów - więcej szczegółów wkrótce!

Jako że impreza będzie urodzinowa, powinniście spodziewać się również TORTU!

Informacja dla tych, którzy lubią mieć wszystko poukładane:
18:00 - Spotkanie z redakcją (i autorami, jeśli przystaną na to) Mydła. "Co to jest?" i "O co w tym chodzi?" - czyli rozmowa o specyfice zinu.
19:00 - Oficjalne otwarcie wystawy.
19:45 - Tort!
ok. 21:00 - Afterparty w Eszewerii (ul. Józefa 9, niedaleko Czułego Barbarzyńcy).


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-