baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Mural kredowy: "O psie, który dziwnie zakończył dzień" - Komiks Nadii i Aguli Swobody


4 listopada o godzinie 12:00 w Klubokawiarni Aquarium Galerii Bielskiej BWA (ul. 3 Maja 11) rozpocznie się czternasta odsłona muralu kredowego, który tym razem będzie przedstawiał komiks Nadii i Aguli Swobody "O psie, który dziwnie zakończył dzień". Mural będzie można oglądać do 22 listopada.
Czternasta odsłona muralu kredowego w Aquarium.
Murale tworzone są białą kredą na czarnej ścianie, powstają na oczach gości odwiedzających klubokawiarnię, a po paru tygodniach znikają, robiąc miejsce kolejnej pracy."O PSIE, KTÓRY DZIWNIE ZAKOŃCZYŁ DZIEŃ".
Komiks Nadii i Aguli Swobody.

Agula i Nadia, matka i córka, dziewczynka i kobieta - rozmawiając razem wymyśliły historię pewnego psa, który dziwnie zakończył swój dzień.
Razem w przestrzeni Klubokawiarni Aquarium narysują komiks - rysunkowy dialog , kolorową kompozycję – nieco abstrakcyjną historię o psie, który może wcale psem nie był…

Agula Swoboda
Malarka, studiowała malarstwo na UWE w Bristolu oraz Saint Martin School of Art and Design w Londynie. Współprowadziła galerię ‘Szara’ w Cieszynie, centrum artystyczne „UnderGrand” na północy Angli, oraz międzynarodowy cykl rezydencji artystycznych ‘Incydenty’. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

Malowanie muralu: 4-6.11, mural na ścianie Aquarium: 6-22.11.2015


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-