NEWS

- Rozmaitości

Warsztaty rysowania komiksów dla dzieci


Etc. Foundation zaprasza dzieci w wieku 9-14 lat do udziału w warsztatach komiksowych odbywających się w Centrum Wielokulturowym w Warszawie (ul. Jagiellońska 54) w soboty od 24 października do 28 listopada w godzinach 15:00-18:00. W projekcie weźmie udział 20 uczestników: 10 Polaków oraz 10 imigrantów. Zapisy do 22 października.
Warsztaty odbywać się będą w Centrum Wielokulturowym w Warszawie / The Multicultural Center in Warsaw (ul.Jagiellońska 54)

Zapraszamy dzieci w wieku 9- 14 lat do udziału w weekendowych warsztatach. Razem fajnie spędzimy czas, nauczymy się tolerować inność i wspólnie stworzymy komiks.

Jakim jest typowy Polak? Na co zwracają uwagę obcokrajowcy, którzy przyjeżdżają do Polski po raz pierwszy? Jak Polacy odbierają obcokrajowców? Czemu Polska – to nie Wietnam i nie Hiszpania? Na te i inne pytania spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na warsztatach edukacyjno-twórczych dla dzieci. W tym nam pomoże komiks, który razem stworzymy na podstawie dyskusji i wymianie doświadczeniami w grupach mieszanych. W projekcie weźmie udział 20 uczestników: 10 Polaków oraz 10 imigrantów w wieku 9-14 lat. Rezultatem pracy będzie wystawa powstałych w ciągu 5 zajęć komiksów w przestrzeni Centrum Wielokulturowego oraz stworzenie książeczki w wersji elektronicznej.


Zgłoszenia należy przesyłać na adres: szkolenia.etceterart@gmail.com DO 22 PAŹDZIERNIKA 2015! Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku oraz kraju pochodzenia dziecka.

Warsztaty będą się odbywać w soboty od 24 października do 28 listopada 2015 roku. Zajęcia potrwają od 15:00 do 18:00.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Centrum Wielokulturowego w Warszawie w ramach Programu Grantowego. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-