baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Tworzenie komiksów o bohaterach obrazów w Muzeum Narodowym w Kielcach


W sobotę 19 września w godzinach 11:00-13:00 w Muzeum Narodowym w Kielcach (plac Zamkowy 1) odbędą się zajęcia rysunkowe podczas których będą tworzone komiksowe opowiadania o bohaterach pałacowych obrazów.
Zapraszamy do skorzystania z familijnych spotkań w Pałacu w Kielcach. W każdą sobotę, w godzinach 11 - 13 odbywają się zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia poruszać będą różnorodną tematykę z dziedziny sztuki, kultury, historii, przyrody, skupioną wokół ekspozycji muzealnej Pałacu, a także wydarzeń okolicznościowych. Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 5 zł. Poniżej prezentujemy tematy oraz terminy zajęć. Zachęcamy do udziału! Warto wziąć zakręt na kulturę od najmłodszych lat!


19.09.2015 GADU, GADU MIĘDZY POSTACIAMI
Zapraszamy na kolejne zajęcia rysunkowe dla wszystkich pasjonatów sztuk plastycznych. Tym razem stworzymy komiksowe opowiadanie o bohaterach pałacowych obrazów.


26.09.2015 WHAT'S THIS? THIS IS A PALACE!
Podczas warsztatów poznamy różne rodzaje domów, w tym pałac. Dowiemy się także jak po angielsku nazywają się poszczególne pokoje i meble.


[Ystad za edukacja.mnki.pl/]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-