NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe z Tomaszem Grządzielą w Częstochowie


Już jutro - 12 sierpnia - w godzinach 16:00-19:00 w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie (Al. Wolności 30) w ramach cyklu imprez "Willa Kreatywnych Działań" odbędą się warsztaty komiksowe z Tomaszem "Spellem" Grządzielą. Obowiązują zapisy.
WILLA KREATYWNYCH DZIAŁAŃ – Warsztaty komiksowe – 12 sierpnia, g. 16.00-19.00 – Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z rodzajami narracji komiksowych oraz elementów pracy, jaką wykonują twórcy tego gatunku. Zajęcia składają się z prezentacji różnych odmian i stylistyk komiksowych. Każdy uczestnik zapozna się z zasadami budowy scenariusza, kadrowania oraz liternictwa. Najważniejsza będzie jednak część praktyczna, gdzie uczestnicy warsztatów będą rysować, rysować i rysować. Po zakończeniu zajęć ich prowadzący – Tomasz „Spell” Grządziela – odpowie chętnie na wszelkie pytania i pogawędzi o komiksach jako takich.
Prowadzący warsztaty – Tomasz Grządziela – jeden z najoryginalniejszych i najbardziej utalentowanych młodych polskich komiksiarzy, który swoje prace publikował m.in. w magazynach „Kolektyw” czy „Profanum”. Scenarzysta i rysownik. Z zawodu grafik w branży gier video. Regularnie prowadzi warsztaty komiksowe w swoim rodzinnym Trójmieście. W październiku 2014 r. debiutował doskonale przyjętym albumem Ostatni Przystanek (Wydawnictwo Kultura Gniewu).Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: karta-Willa-Kreatywnych-Działań-2015 (PDF)

Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Promocji Młodych (al. Wolności 30)


[Ystad za cpm.muzeumczestochowa.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-