Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w ramach katowickiego KOP w Ogrodzie


W sobotę 11 lipca w ogrodzie przy filii nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach (ul. Piastów 20) odbędzie się projekt K(omiksy) O(brazy) P(lanszówki) w ramach którego pomiędzy 14:00 a 17:00 odbędą się warsztaty komiksowe prowadzone przez Michała Jankowskiego i Jędrzeja Chojnackiego.
K(omiksy) O(brazy) P(lanszówki) w Ogrodzie to projekt łączący w sobie książki, kulturę obrazkową oraz dobrą zabawę. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę w ogrodzie przy filii nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach.Osoby, które odwiedzą w sobotę bibliotekę, będą mogły zagrać w gry planszowe, które zapewni wydawnictwo Portal Games oraz sklep Mepel.pl. Podczas imprezy odbędą się także warsztaty komiksowe. Najpierw, całą komiksową teorię, wyłoży Michał Jankowski – pomysłodawca, współzałożyciel i koordynator Małopolskiego Studia Komiksu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Następnie przewidziano część praktyczną koordynowaną przez Jędrzeja Yen Chojnackiego, podczas której uczestnicy stworzą swój własny komiks.

Poniżej prezentujemy program imprezy:

12.00 – 15.00 Wymiana książek prowadzona przez grupę Śląskich Blogerów Książkowych.
14.00 – 17.00 Warsztaty komiksowe dla każdego. Prowadzenie: Michał Jankowski i Jędrzeja Yen Chojnacki.
17.00 Turniej gry Dobble.KOP w Ogrodzie odbędzie się w sobotę 11 lipca w ogrodzie przy filii nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach przy ul. Piastów 20.


[Ystad za infokatowice.pl, Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-