baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

U mnie wszystko w porządku. Wystawa komiksu Agnieszki Szczepaniak


18 czerwca o godzinie 18:00 w gdańskiej siedzibie "O TU_" (Chrobrego 79C) odbędzie się wernisaż wystawy komiksu Agnieszki Szczepaniak "U mnie wszystko w porządku". Wystawę będzie można oglądać do 5 lipca.
Druga wystawa w OTU_
Po zdjęciach z wyprawy Jarosław Kuźniar na Syberię z Goforworld. w kreatywnej przestrzeni zagości komiks paplaLala.

Wystawa jest realizowana przez Fundacja Inicjatyw Społecznych "Się Zrobi!", dzięki dofinansowaniu ze środków Miasto GdańskAgnieszka Szczepaniak komiksem zajmuje się od 7 lat. Swoje paski publikuje w siecie pod pseudonimem paplaLAla. Prace prezentowała m.in. w Moskwie, Kownie, Rydze, Linzu, w Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi i w Trójmieście, gdzie mieszka.
Wystawa jej komiksów otworzyła działalność Galerii No Women No Art w Poznaniu. Jej komiksy wystawiano w Galerii Łącznik w Krakowie, w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, w Galerii ORIENT w Szczecinie oraz w ramach V-Day w Poznaniu. Rysunki publikowała m.in. w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Bałtyckim, Wysokich Obcasach, Dzienniku Metro.
Jej grafiki pojawiły się w antologiach Polski komiks kobiecy i Polish Female Comics: Double portrait.[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-