baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Tomaszem Samojlikiem w Badet Ursynów


W niedziele 31 maja o godzinie 13:00 w warszawskiej księgami Badet na Ursynowie (Al. KEN 83) odbędzie się spotkanie i darmowe warsztaty komiksowe z Tomaszem Samojlikiem. Obowiązują zapisy.
Jak stworzyć niesamowitego bohatera komiksowego za pomocą ołówka, pisaka i marchewki?

Na spotkaniu uczestnicy będą mieli okazję poznać wstrząsającą prawdę: otóż każdy, bez wyjątku, może być twórcą komiksów. Nie trzeba wspaniale rysować ani genialnie kolorować (choć to pomaga), nie trzeba znać wszystkich zasad perspektywy i skali (choć bywa to przydatne). Bezwzględnie za to trzeba mieć otwarty umysł, polecana jest gonitwa pomysłów w głowie, nie obejdzie się też bez wiaderka (no dobrze, dużego wiadra) kreatywności.

Podczas warsztatów uczestnicy posługując się metodą burzy mózgów stworzą własnych bohaterów komiksowych - nie tylko ich narysują, ale też wymyślą ich imiona, cechy i niezwykłe historie. Małe stworzonka leśne będą mogły podczas warsztatów pokolorować gotowe plansze komiksu oraz bohaterów komiksowych, starsze i doświadczone w tworzeniu komiksów ryjówki mogą zaś liczyć na fachowe porady i garść sekretów prosto z piórnika prowadzącego warsztaty.

Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Samojlikiem twórcą komiksów o Ryjówce.

Zajęcia dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-