Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Dzień Dziecka z Filutkiem


W sobotę 30 i w niedziele 31 maja w warszawskim Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego (ul. Kozia 11) w godzinach 12:00-14:00 odbędą się imprezy dla dzieci "Dzień Dziecka z Filutkiem". Więcej informacji w rozwinięciu newsa.
Dzień Dziecka coraz bliżej! Z tej okazji Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami 30 i 31 maja na ul. Kozią 11. Będzie to podróż z Profesorem Filutkiem – bohaterem książek dla dzieci stworzonym przez jednego z najsłynniejszych polskich rysowników – Zbigniewa Lengrena. W programie m.in. projekcja filmów rysunkowych, czytanie bajek, zagadki, rebusy, nauka piosenek i wiele innych atrakcji.
Zaczynamy już dzień wcześniej - rozgrzewka 30 maja o 12.00 pokazem filmów, by dobrze poznać słynnego profesora i dobrze spędzić z nim cały kolejny dzień. Niedzielne spotkanie 31 maja również zaczniemy o 12:00. Poprowadzi je Małgorzata Berwid, pedagog, scenarzystka i dziennikarka, autorka wielu programów edukacyjnych dla dzieci, współautorka programów telewizyjnych: „Ciuchcia”, „Budzik”, „Moliki książkowe”, emitowanych przez TVP1, mama chrzestna Kulfona, Moniki i kota Budzika. Tego dnia na najmłodszych czekać będą: konkurs rysunkowy zakończony wystawą przygotowanych prac i wręczeniem nagród – niespodzianek, ufundowanych przez firmę St. Majewski, czytanie napisanej i zilustrowanej przez Zbigniewa Lengrena bajki „Gałgankowy skarb” wraz z pokazem ilustracji, a także wylepianki z plasteliny. Nie zabraknie też atrakcji z udziałem rodziców, jak zagadki, rebusy czy nauka piosenki „Dzień Dzieciaka” i rodzinny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będą płyty z piosenkami z kultowego programu telewizyjnego „Moliki książkowe” oraz vouchery do Farmy Iluzja.

Będzie kolorowo i bardzo wesoło!
Serdecznie zapraszamy!

W czasie trwania imprezy obowiązuje wstęp wolny dla wszystkich!
Dzieci i młodzież do lat 18 mogą zwiedzać Muzeum bezpłatnie przez cały weekend.

Dzień Dziecka z Filutkiem
Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego
Ul. Kozia 11
00-070 Warszawa

31 maja 2015 r.
godz. 12:00 – 14:00


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-